Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Szerintetek egy 12 éves...

Szerintetek egy 12 éves gyerek 70kg súllyal, nem túlsúlyos? Volna olyan aki ezt elmondaná a barátnőmnek?

Figyelt kérdés

2012. nov. 9. 12:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Hány cm magas?
2012. nov. 9. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Tulajdon képen mind 1 is ,erre neki kell
2012. nov. 9. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
ÁÁÁÁÁ hamarabb elküldte ,na erre neki KELL EGYEDÜL rájönnie ,én saját tapasztalatból mondom ,nekem évekig mondhatta bárki nem hittem neki ,de rájöttem és lefogytam ,ne erőltesd rá ezt a dolgot ,mert haragudni fog rád!!Higgy nekem!!
2012. nov. 9. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

A barátnőd a 12 éves? Mert akkor nem neki kéne elmondani, hanem a szüleinek, és erre való a háziorvos, az iskolaorvos, rosszabb esetben az osztályfőnök vagy tornatanár.

Ha a barátnőd a 12 éves gyerek anyja, akkor pedig szégyellje magát nagyon. Kivéve ha a gyerek magassága 180 cm felett van.

2012. nov. 9. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Fontos volna,hogy milyen magas. Egyébként valószínűleg túlsúlyos, igen.
2012. nov. 9. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat .

a barátnőmnek van fia az 12 éves 145cm. magas .

Nagyon kövér ,legalább is szerintem ,és adtam neki azt a tanácsot ne hadija őket mert hogy 2 lánya is van neki túlsúlyosak,enni ,és megsértődött rám

szerinte a gyerekek hagy egyenek és annyit amenyit akarnak , én nem így vagyok ezzel én oda figyeltem az étvágyukra .

Szerinte a pénzen múlik szerintem meg nem ! mert nem vagyok gazdag mégsem kövérek a gyerekeim .


Én nem akartam megbántani őt ,de ami ott folyik az falás ,és ez a gyereket elformálja ,és tönkre teszi .

2012. nov. 9. 13:09
 7/12 anonim ***** válasza:
55%

Falással is lehet élni 90 évig, egészségben. Ha manapság, még hosszabb életre vágyunk azért már tényleg oda kell figyelni mikor eszünk, mennyit eszünk..


DE ha szabad megjegyeznem, az elhízás a szegény emberek betegsége. Vagy a gazdagoké, akik úgy esznek mint a szegények.

Azért, mert csak az olcsó töltelék élelmiszerek "hizlalnak". A drága (hús, zsír) nem okoz zsírosodást. A zöldségek nem okoznak zsírosodást.

Az olcsó szénhidrátok (gabonák, cukrok csokik édességek, rizs, krumpli) és a tejtermékek tudják ilyen beteggé tenni a testet, bezavarni a zsír szabályozásunkba, felborítani a vércukor szabályozást, minden meglévő egyensúlyt. Ezért hívják ezeket mérgeknek, és ezzel egyet kell értenem.


Valójában a barátnőd gyereke (gyerekei) olcsó és silány minőségű koszton vannak, mivel tápanyaghiánytól szenved a testük persze nagy mennyiségeket esznek, sajnos ezzel nem kerülnek előrébb..


Megoldás az lenne, ha oktatnák az embereket arra, mi az ami étel és mi az ami csak dísz (pl. kenyér, joghurtok, édességek). Rövid távú megoldás? Ha a barátnőd megsértődik amint beszélni akarsz vele, akkor nincs. Akkor még a segítséget sem fogadja el, én itt szoktam azt mondani hogy nem lehet mindenkit megmenteni :(

2012. nov. 9. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Az utolsó írónak .

Köszönöm és igazad van teljesen ,ami a táplálkozást illeti olcsó ételekből is lehet mértékkel,én sem vagyok gazdag ,de mindent meg tetem azért hogy egészségesek legyenek .

Néha a zsíros étel helyet lehetne nálunk keksz ,

vagy ha szabályozná hányszor esznek ,de semmit nem tesz nála ez természetes .

Ha megsértődik is engem nem érdekel ,szoktam neki mondani mert az összes gyereke fullad ,tornázni nem bírnak tehát ez ,nem állapot .

A gyerek sem olyan kicsi már ,sőt amikor kicsik már oda kell figyelni rá ,menyit ,hányszor esznek .

Tésztát is pótolhatná rizzsel ,vagy borsóval.(szerintem)

ha olvassa akkor csak felfigyel majd arra hogy nem mondok neki butaságot .

2012. nov. 9. 13:31
 9/12 anonim ***** válasza:
145 centi és 70 kiló? Naná, hogy elhízott! Az anyukának mutasd meg a válaszokat, vagy mondd meg neki,hogy kérje ki az orvos véleményét, ha neked nem hisz. Nem csak küllemre rossz, de számos betegséget is okozhat az elhízás gyerekkorban is!
2012. nov. 9. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
56%
Én inkább eszem zsírosat, mint kekszet de egyetértek!
2012. nov. 9. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!