Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lapos hasat szeretnék, gyerek...

Lapos hasat szeretnék, gyerek vagyok!?

Figyelt kérdés

Sikerült tavaly nyáron lefogynom úgy hogy ne nevezzenek kövérnek de sajnos sok izmot vesztettem akkor,a zsír a hasamon megmaradt (persze kevesebb).Most megint elkezdtem nyár elején de semmi nem történik.Étrend:reggelire két rozs kifli,tízórai zabpehely,ebéd és uzsonna csirkemell (kb 600 gramm)+ rizs,estére fehérjepor.Emellett minden hétköznap futok 40 percet,ÉS így is SEMMI.Mit csináljak ezen kívül?

Csináljak hasizom gyakorlatokat?Vagy esetleg ilyen méregtelenítő,vízhajtó teákat igyak?Vagy ajánljatok valamilyen zsírégetőt,nem érdekel mennyibe fáj de megveszem,csak hasson.Kezdem azt hinni,hogy ez esélytelen....14/F


2012. júl. 14. 00:00
 1/10 anonim ***** válasza:
ennyi zabálás mellett nem csoda, hogy nem megy le a maradék kis felesleged 600 gramm csirkemell uzsonnára????
2012. júl. 14. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
64%

jajj mucika... kicsi vagy te még ehhez. és ezt most nem bántásból írom, hanem egyszerű tényként. gondolom gúnyoltak az osztálytársaid és ez esett rosszul... elhiszem, de nehogy fogyózni, vagy gyúrni kezdj! 14 vagy. amikor az én fiú osztálytársaim 14 évesek voltak, cuki kis fiúcsöcsük meg babapocijuk volt :D de tényleg. meg az egész fejük kerekebb. aztán jöttek a hormonok és szépen megizmosodtak. veled se fog másként történni, de sajna erre várni kell még 1-2 évet. viszont ha most kezdesz fogyózni, meg ilyen sz.r fehérjeporokat inni, akkor esélyes, hogy a fejlődő szervezetednek bekavarsz és a hormonjaid is felborulnak, aztán várhatod a pubertást. ha evészavarra vagy hajlamos, az még ronthat a dolgon (igen, fiúkkal is megtörténhet).

tehát a tanácsom: élj egészségesen, sportolj, de ne azért hogy leadd a kilókat, hanem hogy jól érezd magad. ha zavar a piszkálódás, akkor a suli pszichológusa segíthet (ha nem akarsz hozzá járni, akkor is elirányíthat máshoz). kitartást!! 19L

2012. júl. 14. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
78%
Utolsó, mi a franc bajod van a fehérjeporokkal? Egy ital, ami segítheti pótolni a szervezet számára szükséges fehérjét, plusz tele van vitaminnal. Nagy részük tejsavó. Ha valamivel kapcsolatban tudatlan vagy, akkor ne mondj róla véleményt, és ennyi.
2012. júl. 14. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
nincs vele bajom, azon kívül, hogy egy átlagos embernek normális táplálkozás mellett semmi szüksége nincs rá. nyilván más a helyzet sportolóknál, testépítőknél, de itt egy 14 éves fiúról beszélünk. ennyi erővel mondhatnád azt is, hogy mostantól éljen mindenki béres cseppen, multivitaminon meg táplálékkiegészítőn, megtoldva egy kis fehérjeporral, mert hát ebben minden benne van, ami kell...
2012. júl. 14. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem, mert szén-hidrát és zsír nincs. HAH.:D
2012. júl. 14. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

hah. :D hát akkor tegyél hozzá egy kis zsíros kenyeret. így már egészséges? :D

mindegy, nem azért vagyok itt, hogy vitatkozzak... mint már írtam, testépítőknek biztos nagyon jó. de itt alapból nem az izomnövelés a központi probléma.

2012. júl. 14. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Reggelire rozskifli helyett abonett, rizs helyett párolt zöldség, vagy jégsaláta paradicsommal. Úgy fogsz fogyni ahogy kell... Természetesen inni csak vizet.
2012. júl. 14. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Ebédre és uzsonnára összesen 600gramm,az egyáltalán nem sok.
2012. júl. 14. 15:01
 9/10 anonim ***** válasza:

nehogy már egy 14 éves gyereknek napi 60 dkg hús ne legyen sok

+ 2 kifli

+ a fene nem tudja mennyi zabpehely

+ rizs + fehérjepor


mikor eszel zöldséget?

miből juttatod be a megfelelő mennyiségű rostot, zsiradékot, vitaminokat????

2012. júl. 14. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
a zabpehelyben van elég rost, nyugi:D
2012. júl. 14. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!