Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy tudnék fogyni csípőből,...

Nóri.13 kérdése:

Hogy tudnék fogyni csípőből, ill. derékból? (bőv. Lent)

Figyelt kérdés

13 éves lány vagyok. Mivel még növésben vagyok a hagyományos módszerek nekem annyira nem jók. A célom az lenne, hogy vékonyabb, ill. erősebb combom legyen és a hasamról szeretnék leadni pár kilót.

Igazából max. 5 kilóról lenne szó, de ezt szeretném is megtartani.


Mindezt ha lehet csak gyakorlatokkal, ill. étrend változtatással szeretném.

Tippek?

Ha kell adat (súly, magasság, stb..) megírom szívesen csak nem tudom, hogy mit kell írni...



2012. okt. 17. 19:13
 1/5 anonim ***** válasza:
74%
Amit szeretnél, biológiailag lehetetlen. Csak egy vagy két területről nem tudsz fogyni. Vagy mindenhonnan vagy sehonnan.
2012. okt. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
elég ha ezt leírod,hogy mit sportolsz heti 4-5x 1-1.5 órában.
2012. okt. 18. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
91%

csinálj sok felülést, hasi mozdulatokat, lehet az tánc is.....én javaslom a rubint rékát, pedig hidd el h nyálasnak tartottam, de nagyon hatásos, ha valaki fogyni akar mindenképp szerezzem be egy video-t tőle( youtube-on is fent van )..úgy megdolgoztat h tuti leolvad a hasadról a zsír....de ne egyből ugorj a mély vízbe ...le legyél buta....hanem először annyit...amit kényelmesen bírsz és úgy emeld anapi szintete...először...5-10p...ah bírod..(.am ez lehet tánc is...)...aztán ha megy , akkor 20-25p....és ha profi vagy akkor szerezd be a 40p-es vidijét.....de így lépcsőzetesen....és hidd el h már az elején lesz sikerélményed...nekem is volt....én is folymatosan fogyok....1hónapja....ne akarj egy hét alatt lefogyni...a szervezet intelligens.....és visszaszedi...nm szereti a hirtelen súlyveszteséget...

nos akkor táncra vagy tornára fel......

remélem segítettem.....

2012. okt. 18. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

1# Akkor mindenhonnan :)


2# Heti 3 tesim van, ami elég jó (5-10 perc futás, hasizom, hátizom, felülés, utána kosár/röpi/kézi)

Emellett napi 30-40 perc röpi.

Néha kosárra is eljárok, de sajnos nem mindig jut rá időm, de igyekszem rá időt szakítani,


3# Köszönöm a válaszodat, sokat segít. Táncra én is gondoltam, csak nem tudom mi lenne megfelelő?


4# Pénzt nem szeretnék egyenlőre erre költeni. Mint írtam csak 13 vagyok, zsebpénzem alig, szóval maradok a tornánál vagy a táncnál :)

2012. okt. 18. 21:29
 5/5 anonim válasza:

én a zumbát ajánlom.....meg az edzőtermet is....


én nem vagyok profi szakértő, de olvasok róla, beszélünk róla, és tapasztalom, h segít a mozgás....csk annak üzenem aki kamu okostojásnak nevezte a többi hozzászólót....

enékül a mondat nélkül már nem is lehet leírni a véleményed? ...csk ha leócsárolod a másikat....?

nóri neked meg sok sikert...és jön a tél, nem begubózni a sz.gép előtt,.-...ha ülsz is....időnként kelj fel és csinálj 10p-ig bármi rékát, táncolj...de ne ülj télen, mrt növeli a hátsófeled méretét...:)

menni fog...nekem is megy lefelé....

hajrá!

2012. okt. 19. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!