Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyhatnék le? Kórósan...

Hogyan fogyhatnék le? Kórósan elhízott vagyok.

Figyelt kérdés
Kérek normális válaszokat írjatok. Nagyon szégyellem magam, és rosszul esik erről beszélni. 11 éves vagyok, és több mint 80 kg. Szeretnék minimum 20 kilót leadni, de nem sikerül.. Próbálok keveset enni, meg szénhidrátot kivonni, de nem sikerül.. imádok minden csokit, meg minden kaját.. eszek egész nap egy szendvicset, és utána meg este bezabálok... Valamit kérlek.. a suliba felmérés lesz, és nem merek a mérlegre állni... :'( Kérlek valami normális választ... NE szidjatok, inkább tartsd meg magadnak.. nagyon rosszul érzem magam... :-(

2012. szept. 27. 16:05
1 2 3 4 5
 1/48 A kérdező kommentje:
ja és 165 cm körüli vagyok
2012. szept. 27. 16:06
 2/48 anonim ***** válasza:
ha tényleg ennyit akarsz fogyni, jobb ha beszélsz egy orvossal, mert a fogyókúra veszélyes is lehet :O de annyi biztos, hogy nem koplalni kell, a legjobb ha 4 óránként eszel valamit, nem sokat. de egy szendviccsel senki se bírná ki... az édességről meg szoktasd át magad a gyümölcsre, az is van olyan finom.
2012. szept. 27. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 A kérdező kommentje:
Értem. még annyit, hogy sportolni hetente 3szor van lehetőségem, többet sehogysem tudok. viszont az elég kemény.
2012. szept. 27. 16:13
 4/48 A kérdező kommentje:
De orvossal sajnos nem tudok... Választ nem adnék erre inkább.
2012. szept. 27. 16:14
 5/48 anonim ***** válasza:
A szüleid segítenek? Támogatnak? Vagy azért híztál el, mert hordják neked haza az édességek, és ők maguk is túlsúlyosak?
2012. szept. 27. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:
100%

Akarnod kell! Olyannyira akarnod kell, hogy NE legyen ilyen kifogás, mint: 1) orvoshoz nem tudok menni, 2) csokiról nem tudok lemondani, 3) ennél többet nem tudok sportolni...,

mert különben NEM fog menni!


Felejtsd el!

Amíg nincs meg a normális elhatározás, nem fog menni.


Ha mégis hajlandó vagy félretenni a kifogásokat,

akkor

1) beszélj a szüleiddel - kérj segítséget,

2) ha tőlük nem megy, akkor a háziorvostól vagy iskolaorvostól,

3) ha magadtól akarod, akkor csakis ésszel.

Olvasd el ezt az irományt, művelődj:

[link]

- itt leírják a fogyás alapjait


4) a legkisebb mozgás is számít!

A gyalogláshoz például nem kell különösebben fittnek lenni, mindenkinek megy

ÉS

rengeteg elérhetsz vele!


Napi 1 óra tempós sétával és értelmesen összeállított étrenddel (ami nem koplalást jelent), mennie kell!

2012. szept. 27. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 A kérdező kommentje:
Ők is azok, de segít anyukám. nem hordják haza.. én nem is értem igazából mért hízok..nem eszek többet mint többi osztálytársaim.. anya mondja hogy este ne egyek szinte semmit, nem is eszek max 1-2 piritóst, vagy egy almát... de nem is az, hogy megállok a hízásban.. tovább hízok.. :(
2012. szept. 27. 16:35
 8/48 A kérdező kommentje:
6-os köszi szépen nagyon
2012. szept. 27. 16:35
 9/48 anonim válasza:
37%

Nagyon rosszul teszed, h. egész nap csak 1 szendvicsröl vagy és este sokat eszel. Nagyon fontos a reggeli étkezés mind fogyäs mind egézsfg szempontjábol. A reggeli kajázás felpörgeti az anyagcserè, ami kell a fogyáshoz.

Van az a mondás- reggelizz mint 1 király, ebédej, mint 1 polgár, vacsoräzz mint 1 koldus.


5 ora utän semmit ne egyél, még gyümit se. Naponta 4szer enni kell. Ha egész nap koplaltatod magad, akkor bärmit is eszel, elraktározza a tested, mert azt hiszi koplaltatod.


Nagyon finom ételeket lehet fözni zöltségekböl, kaloria szegény ételekböl. Kérd meg anyukád fözön neked olyanokat.

Vond ki az étrendedböl a zsirokat, sok szénhidrältot. Kenyér helyeu ehetsz extrudält kenyeret.


Ne akarj egyik naprol a mäsikra lefogyni. Életmodot kell változtatni.

Nagym szivesen segitek neked. Ha akarod minta étrendet mutatok nekf, és zsirégetö gyakorlatokat.


Csak rajtad mulik. Sok sikert. Lesz még model alkatod.

2012. szept. 27. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 anonim válasza:

Bocsi a helyesirási hibákért, fáradtan, egy nehéz napot letudva éjfélbe irok neked.

Még annyit, hogy velem is az volt mint veled.

Segitek neked.


Elözö voltam. L/17

2012. szept. 28. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!