Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tegnap nagyon sokat ettem!...

Tegnap nagyon sokat ettem! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Vagyis gyógyulóban vagyok kifelé az étkezési zavaromból, ennek tudható be, hogy nem nagyon eszem csokit meg édességet, ritkán... De tegnap Mikulás, és egyszerűen zavart a sok csoki jelenléte, így MINDENT megettem (legalább 1500-1600 kalóriányi csokit szerintem...), és az első tábla után be is nyomtam a hashajtót (bár ettől lett bűntudatom nagyon, hogy lehetek ilyen hülye, reggelem durva volt...), és megfogadtam, hogy jó mától nem eszem csokit, de ma ettem fánkot, mert az a kedvencem. És olyan bűntudatom van... Már páran mondták, hogy jól állna nekem pár kiló, de fuu én nem akarok hízni. Ettől ugye még nem fogok? Hozzátenném, hogy tegnap azért 20 km-t bicikliztem. Deee akkor is...
2012. dec. 7. 17:46
 1/3 anonim ***** válasza:

A leírtak alapján annyira még nem vagy gyógyulóban.

Egyél ami jól esik, gondolom, lehetsz vagy 50 kiló!

2012. dec. 7. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
50 voltam egy hete kb, de azóta eltelt a mikulás is.. :(
2012. dec. 7. 21:40
 3/3 anonim ***** válasza:
Akkor még hízz pár kilót!
2012. dec. 7. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!