Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ma sokáig fenn leszek mert...

Ma sokáig fenn leszek mert matek tz, ezért ma valahogy többet is ettem, nem tudom kívántam, de sajnos tényleg sokat mennyi kcal kb, én 4000 számoltam?

Figyelt kérdés

reggeli 2egész tojás, 2 fehérjéből egy pici olivaolajon rántotta 1 csomag sonkával, 2db abonett

tízórai 3db alma, 2körte-gyümölcssaláta

3felé ebéd

zöldborsókrémleves

gombás sertésszelet rizzsel-egy adah

uzsonna 2alma, 1körte 250g sovány túró

8felé ettem 3 köményes husit mustárral

165/55


2012. nov. 29. 20:29
 1/4 anonim ***** válasza:

A szénhidrát és a tejtermék nem jó. 3 alma a fruktóz miatt sok, de egy egy nap mindegy.

Mondjuk 1 nap étkezése szinte amúgy is mindegy..

Én a túróval, rizzsel vigyáznék, inkább váltanám le mással. Például amit vacsorára ettél, hát az (eltekintve a mustár esetleges cukor tartalmával, ami egy dolog..) komolyan TÖKÉLETES. Ilyen étellel 4000 kcal-ból sem fog zsírt raktározni a tested. Ez már csak egy ilyen dolog.

2012. nov. 29. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem jobban gyúrj rá a matekra, mert ebből nem lehet kiszámítani az összkalóriát. Ha neked sikerült, akkor te egy géniusz vagy, mert megoldottad a csak ismeretlent tartalmazó egyenleteket. Most a túrótól eltekinthetünk, mert csak annál tudunk valamit, a többinél nem.
2012. nov. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ez tuti nincs 4000 kalória ,de még 3000 sem!
2012. nov. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
aztadurva ahoz képest hogy arányiban sovány vagy,van étvágyad! :D én picit több kiló vagyok de a felét se bírnám megenni :D
2012. nov. 30. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!