Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Sokat ettem ma szerinted?

Sokat ettem ma szerinted?

Figyelt kérdés

168 centi 48 kilós 19 lány.


súlyt tartok már több mint 1 éve


fél szelet kenyér 2 tükörtojással

alma

egy tányér káposztás tészta+1 szelet süti


2012. dec. 1. 14:17
 1/9 anonim ***** válasza:
93%
Egyáltalán nem! Mondjuk én meg nem enném a káposztás tésztát, mert már a szagától felfordul a gyomrom. Mind1, a lényeg, hogy szerintem rád fér az evés! Én, 16 évesen, 50 kilót nyomok, és még így is sovány vagyok. Szoktàk mondani hogy pálcika lábaim vannak, akkor neked milyen lehet..(?) Egyél!:D
2012. dec. 1. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
19 lány. xD 19 lánynak igen kevés. :D xD
2012. dec. 1. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem, szerintem teljesen jó!
2012. dec. 1. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
87%

Elég szomorú, hogy súlyt tartasz. Normális testsúlyod ugyanis 58 kg.

Én ennyi idősen, pont 168 cm-rel 52-54 kiló között mozogtam, és baromi vékony voltam. De nem azért, mert "súlyt tartottam", hanem azért, mert heti 4-5-ször 2 órát teniszeztem.

Emellett reggeliztem, tízóraiztam 1-1 felvágottas zsemlét, jujj fehér liszt - csak a szocializmusban nem volt már, még ennek is örültünk, 2 fogásos ebédet ettem a menzán (tészta meg zsír bőven), edzés után vacsoráztam, és még este 10-kor benyomtam egy szendvicset.


Na, szerinted sokat ettél ma?

2012. dec. 1. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó: Egyetértek, hogy kevés volt, amennyit ma evett, és abban is, hogy habár talán 10-et nem de 1-2 kilót nem ártana felszednie, de szerintem te azért voltál olyan vékony 52 kilóval, mert az izom nehezebb, mint a zsír és ha ennyit teniszeztél biztos csupa izom voltál. :) Szóval szerintem neki az 52 nagyjából jó lenne.
2012. dec. 1. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem ettel sokat.Probalj naponta 5-6-szokr enni kis adagokat.
2012. dec. 1. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
mindig annyit egyél amennyi jólesik, mert ez nem a magasságtól és a testsúlytól függ, hanem az emésztőrendszertől. (persze ha valaki hízni kezd emiatt, akkor kevesebbet egyen)
2012. dec. 1. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem igaz, hogy ennyi magassághoz 58 kiló lenne az ideális testsúly. Én is kb ugyanennyi cm vagyok és 55 kilósan még van rajtam felesleg. Nem volt sok egyáltalán, amennyit ma ettél, nagyjából normális mennyiség, bár ez függ attól, hogy mekkora volt az a tányér káposztás tészta és mekkora a süti. Legközelebb viszont süti és tészta helyett ehetnél több húst és zöldséget, de 49 kilóval nem hiszem, hogy van mint izgulni.
2012. dec. 1. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
70%

Kérdés: ezzel a kaja mennyiséggel, jelenlegi testeddel ha meg akarnak verni, erőszakolni, vajon mennyire tudnál elfutni?

Mert hogy 2 tojás, és egy kis egészségtelen kenyér nem ad elég energiát, tápanyagot egy napra az biztos. Ezzel egy afrikai éhező egy darabig ellenne, majd éhen pusztulna szegény. Ne akard ezt.

2012. dec. 1. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!