Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Kalóriaszámolással szeretnék...

Kalóriaszámolással szeretnék fogyni, de állandó éhségérzetem van, tehetek ellene?

Figyelt kérdés
Valami praktikára gondoltam amivel kiverhetem a fejemből az éhség érzetét.
2013. febr. 1. 20:14
 1/4 anonim ***** válasza:

Rossz az étrended összetétele: ha ugyanis a kalória nagyobb részét zöldségekket vinnéd be, akkor nem lenne éhségérzeted, és sokkal jobban fogynál is.


Ha éhes vagy, akkor gyakorlatilag kizárt, hogy tartósan le tudj fogyni, mert a szervezeted ilyenkor átáll raktározásin üzemmódba, és minden egyes kalóriát zsirként raktároz.

2013. febr. 1. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
23%

Egyszerű: felejtsd el a kalóriaszámolást.


Igazi, normális ételeknek nem kell számolni a kalóriáját. Ha sz.ar kajákat eszel, akkor pedig csak magadra vess.

2013. febr. 1. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 liljom ***** válasza:

Igen, tehetsz. Először is növelheted a napi kalória igényedet. Ezáltal nagyobbakat ehetsz. Ezt mozgással tudod megtenni. Futhatsz, edzhetsz, vagy akár naponta táncolhatsz 1-2 órát :)

Ne reggelizz, hanem csak ebéd és vacsora. Kutatás bizonyítja, hogy kevesebb az éhséghormon ha az ember jót vacsorázik, és nem reggelizik, mintha kicsit vacsorázik és kicsit reggelizik. Nyugodtan írj üzenetet :)

2013. febr. 2. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

én úgy tudom a reggeli nagyon fontos azt ehetsz,de vacsorára inkább csak valami zöldséget/gyümölcsöt/joghurtot...stb

egyébként ehetsz bármennyit,ha azt lemozgod:D

2013. febr. 5. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!