Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Sikerült már valakinek heti...

Sikerült már valakinek heti 1kg-t fogyni? Állandó szinten!

Figyelt kérdés
Nekem 10-et kéne és nyárra jó lenne, ha összejönne! Kezdetnek 40perc aerobik elég (persze idővel ezt emelem)?
2009. jan. 26. 20:17
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Korábban már írtam itt. A nagyfiam 16 évesen 117 kg volt, 8 hónap alatt leadott 40 kg-ot, az havi átlagban 5 Kg-, és két év elteltével is tartja a súlyát. Mindehhez csak annyit tett, hogy napi 1500 Kcal-nál nem evett többet az kúra idején. Azóta nem figyeli a kalóriákat, de csak kicsit ingadozik a súlya.

Dietetikus állította össze az étrendjét, amivel havi szinten 3 Kg-ot kellett volna fogynia. Ezt sikerült túlszárnyalnia, de az orvos szerint a havi 3 Kg-nál nagyobb fogyás nem egészséges.

Azóta rendszeresen sportol, de a bőre még mindig lóg itt-ott a túl gyors fogyás miatt. Mondjuk 10 kiló veszteségnél ez még nem fordulhat elő.

2009. jan. 26. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
89%
Persze hogy sikerült. Heti 3 alkalommal 2 óra edzés: futópad vagy aerobic is tökéletes de semmiképpen se otthon mert ott mindenki csal, hamarabb abbahagyja. Le kell menni csoportban ahol az edző diktálja az ütemet. Több is lesz az mint 1 kg... :)
2009. jan. 27. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
72%

én 90 napossal fogytam.

a kúra alatt heti 1.8 kilót hetente

a kúra utáni években 0.8 kilót hetente

2009. jan. 27. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2009. jan. 30. 18:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!