Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Jól csinálom, ha így próbálok...

Jól csinálom, ha így próbálok fogyni?

Figyelt kérdés
Felregisztráltam a kaloriabazis.hu című oldalra és most számolom kalóriákat, így próbálok fogyni, azaz minden nap kevesebb kalóriát eszek meg, mint amit leadok. Ez hatékony? Azt írja, hogy ha így folytatom, akkor áprilisig 10 kilót fogok fogyni. Ez lehetséges? Amúgy sem vagyok kövér, 180 cm és 74 kg, de nem érzem magam jól bőrömben, van rajtam plusz azért. Úgy érzem nem nagyon fogyok, segítsetek, mit csináljak?

2013. febr. 26. 14:23
 1/5 anonim ***** válasza:
20%

A kalóriaszámlálás és a kalóriák csökkentése NEM hatékony. A szervezeted alkalmazkodni fog a körülményekhez, és elkezd egyre kevesebb zsírt égetni. A végén már szinte semmit nem eszel, éhezel, és mégsem fogysz. Ezeket próbáld inkább:

- Atkins

- Paleolit

- Testkontroll

2013. febr. 26. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
20%
ez az internetes dolog egy baromság. reggel egyél rendesen kalóriás ételeket ebédre valami kis könnyű kaját este pedig vacsorára levest. bevált módszer és ráadásul nem megy tönkre a gyomrod sem
2013. febr. 26. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
41%
Én is elkezdtem ezt a módszert, de nem hozott eredményt önmagában ez kevés, mióta mozgok is mellette, és ezt csak irányadónak tekintem azóta heti 0,7-1 kg-ot fogyok.
2013. febr. 26. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
41%
jó lehet, ha mozogsz is mellette.. :) az is pont olyan fontos mint az étkezés.. mozgás nélkül nem lehet, vagy ha lehet szépen lefogyni.. van ismerősöm aki megcsinálta, és rondább mint előtte..
2013. febr. 26. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Jól csinálod. Egyszer már fogytam így 8 kg-ot. Most meg 26-ot akarok összesen.
2013. febr. 26. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!