Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mindegy, hogy 800 kcal csokit...

Mindegy, hogy 800 kcal csokit vagy 800 kcal rendes ételt viszek be a szervezetembe?

Figyelt kérdés
3 hete fogyózok és elég jól megy, csak most már kéne egy kis édesség. Ha egy nap megeszek kb 800 kcal csokit és 300 kcal ételt, akkor attól még fogyahatok? Persze nem mindennap csinlnám ezt, csak esetleg holnap.
2011. jún. 2. 15:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
így egyáltalán nem fogsz lefogyni!
2011. jún. 2. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
ne egyél 800kcal csokit, az rengeteg! ha időnként engedsz magadnak édességet, beépítve a diétátba, akkor nem jutna ilyesmi eszedbe -.-'
2011. jún. 2. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Sajnos ez így nem ok! Mivel nem a kcal száma a mérvadó hanem a szénhidrát-zsír-fehérje aránya. 800 kcal-nyi csokival már a napi szénhidrát mennyiség többszörösét is beviheted,amitől hízol. Persze egy nap egyáltalán nem árt meg. Csak ne csinálj belőle rendszert!

2-3 naponta meg simán belefér a diétába egy túrórudi,1-2 kocka csoki egy kissebb lightosabb jégkrém.

2011. jún. 2. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
78%
Le fognak pontozni, de szerintem majdnem midnegy. Fogyóztam már úgy is, hogy csak kenyeret ettem, de keveset, és lefogytam tőle. A változatos étrend az egészséged szempontjából fontos, a fogyókúra szempontjából a csoki is jó. Esetleg egyél belőle kicsit kevesebbet, mondjuk csak egy táblát.
2011. jún. 2. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

NEm mindegy. 800 kalória csoki hízlal, zöldség és hús meg nem, ráadásul még némi tápanyaghoz is hozzájutsz (nem éhezik a szervezeted - bár ha összesen 800-1100 kalóriát eszel naponta, akkor tök mindegy, mert így is, úgy is jojó lesz a vége).

Miért nem eszel kétnaponta 2 kocka csokit, normális kajálás mellett? Többre mennél vele. Vagy miért nem eszel heti 1-2-szer egy túrórudit tízóraira, a többi napon meg natúr joghurtot eperrel és kicsi mézzel vagy édesítővel turmixolva kis étkezésre?

2011. jún. 2. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
78%

"Esetleg egyél belőle kicsit kevesebbet, mondjuk csak egy táblát"


Ezen a mondaton eldobtam a tételsorom. Valószínű engem neveltek rosszul... a kevés a táblánál kezdődik? Édes Istenem...

2011. jún. 2. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
utolsó, jól kivagy :D
2011. jún. 2. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
azért mondta, hogy tábla, mert az még mindig nincs 800kcal
2011. jún. 2. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

nem is egy tábla csoki 800kcal hanem minimum másfél

kérdező: muszáj neked ennyi csoki? nem tudod kiváltani mással? joghurt gyümölccsel, mézzel, lekvárral, sült gyümölcsök, tejberizs, paradicsomleves, paradicsomos húsgombóc, gyümölcsleves-még ezek is jobbak hiába van bennük egy kis cukor

1-2 kocka étcsoki, puding stb de 800kcal csoki az rengeteg inkább 2 gombóc csokisfagyi

2011. jún. 2. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
a 800 kcal, az 800 kcal és ha a szervezetnek 2000 kell naponta,akkor a 800-zal fogyni fogsz. A baj, hogy megugrik az insulinod,és olyan éhes leszel mint a farkas.
2011. jún. 2. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!