Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hány kcal-t vigyek be naponta...

Hány kcal-t vigyek be naponta a szervezetembe,5 kg-t szeretnék fogyni?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

169 cm vagyok, 60 kg. 5 kg-t szeretnék fogyni. Az orvoslexikon kalkulátorán az jött ki, hogy napi 2100 kcal-t kell bevinnem a szervezetembe, hogy fogyjak hetente 0.5kg-t. Én ezt nme akarom elhinni. Naponta kb. 1200-1500 kcal-t fogyasztok. Mit tegyek?


2012. jan. 15. 21:43
 1/3 A kérdező kommentje:
És tudnátok nekem minta étrendet is írni? Köszönöm.
2012. jan. 15. 21:57
 2/3 anonim válasza:
Ha azt irja , akkkor egyél legalább 2oo-3oo kaloriaval kevesebbet, egy fogyokuranak az a lenyege, ha legalabb ennyivel kevesebbet viszel be, akkor megindul a fogyás! Sok sikert! :-) Én is fogyok, és meg is látsszik! Foogyyunk együtt :)
2012. jan. 16. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Így van, rossz az a kalkulátor, vagy a sporttal együtt???


Én 166cm/55 kg vagyok általában mindig. Most elég plötty, izomtalan hájas vagyok, de tavasszal szoktam sokat futni, olyankor 1200-1300 kalória bevitel mellett kétnaponta 30 perc-3/4 óra kocogás = heti 0,5 kiló fogyás!

Mindig kiszámoltam a kalóriát és mindig annyit is fogytam!

2012. jan. 16. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!