Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha valaki 160cm,50kg, és...

Ha valaki 160cm,50kg, és vékony csontozatú, az soványabbnak látszik, mint aki ugyanennyi magas, és kiló, de nehezebb csontozatú?

Figyelt kérdés
2013. febr. 24. 22:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Én azt vettem észre hogy igen. Kivéve ha hízik, van rajta felesleg. Én vékonyabb csontozatú vagyok és többnek látszik az a pár kg pluszom mintha vastagabb csontozatú lennék. De ha felesleg nélkül kérdezed akkor nem. A nehezebb csontozatún kevesebb felesleg van, így ő fog vékonyabbnak tűnni.
2013. febr. 24. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
épp ellenkezőleg. ilyen körülmények kközött a normál csontozatúfog vékonyabbnak hatni és ez centiben is mérhető . valahol (mell, derék, fenék, stb) kisebb,mint a könnyű csontozatú lány
2013. febr. 24. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Én vékony csontozatú vagyok. Mikor 54kg voltam, sok nadrág kicsi lett rám, de a karom ugyanilyen vékony volt, főleg a csuklóm, ami 14cm.
2013. febr. 24. 22:38
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A 2 lehetőség közül a vékonyabb csontú fog "nehezebbnek, kövérebbnek.... stb" hatni. Hogy miért? Mert aki ugyanennyi kiló, de vastag csontú, az a csontja miatt is többet nyom, ergó maga a zsír és izom kevesebb kiló rajta ergó vékonyabbnak hat. A vékonyabb csontúnak elenyésző a csont súlya, tehát a zsír többet nyom nála ergó kövérebbnek hat.
2013. febr. 24. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Definiálnánk mi az a vékony csontozatú és mi a nehezebb csontozatú? A kettő ellentétes dolog?


Valóban lenne kihatása a megjelenésre? Aligha. A csontjaink formájában lehet kis eltérés, a többi inkább már a kötőszövetek következménye, tehát a testalkat már az izmok formája, zsírpárnák mérete!

2013. febr. 25. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A csontozatból eredő eltérés max 2-3 kiló lehet, ami nem számottevő.
2013. febr. 25. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A csontváza mindenkinek kb 10 kg.

Ami változást jelenthet, ha valaki széles csontozatú - széles vállak, csípő, bordák. Egyszerűen több anyag fogja kitölteni, legyen az izom vagy zsír, egy ilyen típusú ember mindig vaskosabbnak fog kinézni, akkor is ha nagyon koplalja magát.

Akinek keskeny a csípője, a válla, az sokkal könnyebben fog fogyni, és ők lesznek ilyen légiesen karcsúak.

De ez súlyban se fog nagyon egyezni... csak valóban van iylen, hogy alkat.

2013. febr. 25. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!