Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Használ valamit, ha így...

Használ valamit, ha így csinálom? Nem olyan régen kezdtem bele.

Figyelt kérdés

Délelött többnyire gyümölcs,zöldség.Néha egy kis barna kenyér,mozarella és sonka.Délben többnyire csirke mell vagy hal rengeteg zöldséggel,ha hal akkor citrom,oliva bogyó.Délután meg ismételten csak zöldség,gyümölcs.

Elkezdtem szoba biciklizni.Napi 30-40percet igaz nagyon gyenge fokozaton és meg csinálok napi 20 fel ülést(egyenlőre több nem megy).


2013. máj. 8. 13:52
 1/4 anonim ***** válasza:

Jó ez, bár én lebontanám napi 5× étkezésre, és mehetne egy kis túró vagy tojás - a fehérje fontos az izmoknak! :)

A mozgásnak én inkább azt mondanám, hogy tornázz: Shaun T-t, és Jillian Michaelst nyugodt szívvel tudom ajánlani, sokkal jobban átmozgat, mint a szobabicikli. De persze az is jó.

2013. máj. 8. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
49%
nemkell napi 5x enni az emberi szervezetet ugy terveztek hogy akkor egyunk amikor ehesek vagyunk.ha csak akkor eszel es epp annyit hogy jol lakj akkor beindul a fogyas.amugy a kajak nem rosszak.bar en napi 2x eszem meghozza reggelizni nem kell mivel reggel meg zsiregetesben vagy es ha eszel ez leall.delutan feherje este fele edzes es este lehet szenhidratot enni mivel az hulyeseg h rad rakodik meg alvas kozben is emesztesz.ezt a dolgot fitness oldalon talaltam amiota elkezdtem heti 2-3kilokat fogytam az edzestol rengeteget formasodott a combom(foleg a gugolas miatt) sok sikert kerdezo!
2013. máj. 8. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2013. máj. 8. 15:34
 4/4 dieta ***** válasza:
Ha fogyni akarsz étkez változatosan.A fehérje kel az izmoknak? Az izmoknak energiára van szükségük az izom növelés más kategória.Az egészséges étrend fogyókúra alatt is ugyan az mint súlytartás alatt.Fogyni nem a fehérjétől lehet úgy ahogy hízni sem a szénhidráttól,Viszont mindkettőnek megvan a maradandó egészségkárosító hatása ha egyoldalúan megnöveljük az arányát a táplálékunkban.A testünk sejtjei a zsírsejteket is beleértve energiát fogyasztanak ,a bevitt kalória egy részét az izommunkára másik részét sejtjeink működésére fordítjuk ha ezen felül marad azt sejt építésre .Mivel minden deka testtömeg növekedés 11 kalóriával növeli a sejtek energiafelhasználását minden kalória menyiséghez tartozik egy adott súly ahol beáll az egyensúly a bevitt és az elégetett kalória között.
2013. máj. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!