Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy kb. ősz...

Miért van az, hogy kb. ősz óta nagyon nagy az étvágyam? Nagyon sokat tudnék enni, de régen ilyen sose volt. Egy nap 4-5000kaloriát fogyasztok és akkor érzem jól magam.12kgt felszedtem ez miatt.14 éves vagyok/lány.

Figyelt kérdés

2013. ápr. 30. 22:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Milyen magas vagy, és hány kiló?
2013. ápr. 30. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

4-5 ezer kalóriát?

Hetente?

Ember, ha te 14 évesen ennyit zabálsz akkor rövid időn belül a föld tömegét meg fogod haladni.

1 év múlva te leszel Jabba

Egyébként 1500 kalória kell neked naponta nagyjából.

Gyorsan állj le a zabálással, mert nagyon káros mellékhatásai lesznek pl: sztrók stb.

2013. ápr. 30. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
:D Semmi baj, én is ilyen voltam pont ennyi idősen, mint most te. Felnőtt férfiakat meghazudtoló mennyiségeket tudtam (és tudok) megenni anélkül, hogy meglátszana rajtam, pedig aztán én is lány vagyok, de már a növésben jó pár éve megálltam. Most vagy fejlődésben és ezért kell a sok kalória. Csak arra vigyázz, hogy miből viszed be. :)
2013. ápr. 30. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nem hetente hanem NAPONTA...

176-177 cm vagyok és 73 kg..

tavaly télen meg 56 kg voltam és amikor néha felszedtem magam 60kg-ra azt sokaltam...

2013. máj. 1. 17:25
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia! Sikerült azóta problémát találni az evészavarodra?
2014. júl. 12. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia


Szerintem ez nem mehet így sokáig. Én is 14 éves vagyok, naponta 4-500 kalóriát viszek be, a napi kcal elégetésén kívül naponta sporttal kb. 1000-1200 kalóriát égetek el és nem szoktam éhes lenni. Bár így is valószínűleg lehurrognak majd, hogy keveset eszek, de mégis jól szoktam lakni.

Nos... Nem tudom, hogy miért van ez, de változtatni kell. A napi kalóriaszükségleted két-háromszorosát viszed be. Lehet, hogy szakembert kéne felkeresned vagy próbálj meg változtatni magad.

Egy étrend ami kb. normális lenne:

Reggeli: vajas kenyér, kakaó

Tízórai: gyümölcs

Ebéd: hús rizzsel

Uzsonna: kevés keksz vagy gyümölcs

Vacsora: zöldség, vajas barnakenyér

Így szerintem normál szükségletekkel rendelkező ember jól is lakik.

2015. ápr. 5. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!