Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Kedves fogyózók! Mennyi idő...

Kedves fogyózók! Mennyi idő után látszódott meg az alakotokon, hogy fogytatok (vagy formásodtatok)? És ha nem megterhelő, leírnátok, hogy egy nap mit étkeztek?

Figyelt kérdés

Köszönöm szépen a válaszokat.


22/lány


2013. máj. 8. 17:19
 1/4 anonim ***** válasza:

Ketogen dieta.

http://www.gyakorikerdesek.hu/fogyokurak__egyeb-kerdesek__20..


http://www.gyakorikerdesek.hu/fogyokurak__egyeb-kerdesek__20..


Bar en nem a fogyas, hanem az egeszseg miatt kezdtem ket eve. par honap alatt leadtam 40 kilot utana pedig tovabb formalodtam es kb. 6 honap utan mar barki akit megismertem nem hitte el h 40 kiloval nehezebb voltam azelott.


H mit eszek? Most eppen ettem 4 nagy nemet virslit megfozve. Estere valoszinuleg eszek ket csirkecombot sulve, kb. ennyi mara. Aztan holnap megeszem a maradek marhahust, ami siman csak hus, zsirral fozve, fuszerezve es egy fej hagymat is beledobtam tegnap.

Ha nem lennek erzekeny a tejre, akkor innek nehez kremet is (heavy cream), ami szinte csak zsir, de sajnos abba kellett hagynom. Vajjal is fozhetsz, ha a tejerzekenyseg nem problema nalad. Ez az en tanacsom. Ahogy csokkented a szenhidrat bevitelt az etrendben, ugy kell novelni a zsir bevitelt. (es a zsir a lenyeg 80%, 20 protein) neha neha szenhidratokkal, mint pl. hagyma, uborka, fokhagyma, paradicsom (ha a a nightshade-ekre nem vagy erzekeny, ami padlizsan, paradicsom, stb)

2013. máj. 8. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én 3 kg-t fogytam(2 héttel ezelőtt,azóta lehet még fogytam)

Már látszik rajtam,mindenki aki meglát mondja,hogy le vagyok fogyva és,hogy milyen szép sovány vagyok,

még szeretnék fogyni olyan 10 kg-t,de 5 is lehet elég.

Ezt egészséges étkezéssel értem el.

2013. máj. 8. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát, 15 kilót fogytam, és hellyel-közzel látszik is az arcomon, meg a derekamon, de még nem elég látványos, hogy többen is észrevegyék.

Mai kaja:

r.: joghurt+zabpehely

e.: sült csirkemell+csemegeuborka, keksz

v.: olaj nélkül sült virsli+jégsaláta+light majonéz+mustár, meggybefőtt

2013. máj. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kb 3 hónap után már rendesen látszott, kilóban az kb 10-et jelentett.
2013. máj. 14. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!