Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Ti napi mennyi kalóriabeviteln...

Ti napi mennyi kalóriabevitelnél fogytok?

Figyelt kérdés

Én észrevettem, h ha már 1400at beviszek, akkor már hízok.

Olyanok válaszoljanak, akik nem sportolnak és ülőmunkát végeznek!



2013. máj. 11. 16:11
 1/4 anonim ***** válasza:
35%
Sport nélkúl nem tudsz fogyni! Ha mondjuk nem jut rá időd, akkor csak szimplán kelj egy kicsit hamarabb és gyalog menj munkába! Ezért hízol már 1400 kcalnál is, mert nincs mozgás, vagy ha van, akkor túl kevés... Amúgy az 1400 a tökéletes, ne egyél annál kevesebbet, max az összetételét változtasd meg ennek az 1400-nak!
2013. máj. 11. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
20%
Nemsokára találkozni fogsz a fallal mert tönkretetted az anyagcseréd. 1400 kalória és még sportolni is akarsz? Jesszus atya úr isten. Vissza fogsz hízni kétségtelenül, vagy anorexiás leszel.
2013. máj. 11. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
36%
Nem mindegy, hogy az 1400 kalóriát milyen élelmiszerekből viszed be. Ha túl sok a CH, az bizony lerakódik.
2013. máj. 11. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
36%
900 körülivel. Én tényleg egész nap ülök. :S
2013. máj. 11. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!