Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Vizsaidőszak alatt TI mennyit...

Vizsaidőszak alatt TI mennyit fogytok, utána később tartani az ekkor leadott kilókat?

Figyelt kérdés

2012. dec. 13. 14:46
 1/9 anonim ***** válasza:
Én inkább fogytam mindig, nem tudtam zabálni, mint mások. 1-2 kilóról beszélünk csak, átlagban az visszajött.
2012. dec. 13. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
semennyit se fogytam, nem paráztam rá sosem, csak néha kicsit de ugyanúgy ettem.
2012. dec. 13. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
normális idegrendszerű ember nem fogy/híz vizsgaidőszak alatt...nem kell stresszelni a vizsgák miatt!
2012. dec. 13. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Kedves 3. ezt mondani marha könnyű. Nem egy vizsára totál stresszesen mentem, mert a tanár egy gyalázat volt, a leadott órai anyaga a vicc kategóriát súrolták (értsd felolvas a diasorából), aztán meg vizsgázz le. Aha, kössz.
2012. dec. 13. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Semmmit.


Mióta lefogytam egy "close enough" normális szintre azóta bármit eszem nem hízom. (Kiv fehér kenyér, mert attól azonnal, de azt nem is ezem már régóta)

2012. dec. 13. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nekem se volt soha semmilyen hatással a vizsgaidőszak a súlyomra.

Gondolom azért, mert akkoriban egyébként se voltak súlyproblémáim.

Vékony voltam és nagyjából egészségesen étkeztem. És... a vizsgaidőszak alatt se felejtkeztem el az evésről.

A stresszt ismerem, de nem ment a gyomromra. Üres hassal egyébként se lehet eredményesen koncentrálni - ez motivált. ;)

2012. dec. 13. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hát én az egyetem alatt 3-5 kg pluszt szedtem fel. a 2. vizsgaidőszakomban jött fel vagy 2, az maga volt a rémálom (mondjuk más gondjaim is voltak akkor). Nekem ami gondot jelentett, az az volt hogy kevesebbet tudtam mozogni, több energiát "kívánt" a szervezetem, de többnyire fél kilónál több nem jött fel. Az hogy ki mennyire izgul vizsga előtt az szerintem embertípustól függ. Én izgulós vagyok. Most végeztem, remélem most le is adom ezt a kis "egyetemi túlsúlyomat" :) Ha máshogy nem, hát akkor a munkanélküliség nyomorában :S De van egy ismerősöm, ő 1 év alatt 10 kg-ot fogyott. De ezeket sem lehet csak a vizsgaidőszakokra fogni.
2012. dec. 13. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
akkor mire lehet fogni utolsó?
2012. dec. 13. 20:41
 9/9 anonim ***** válasza:
Életmódváltozásra, lelki okokra. Nálam az volt a baj hogy az addigi rendszeres étkezésem az egyetem alatt megváltozott. De amúgy is, ez alatt a 3 év alatt semmi sem történik, csak vizsgázol, meg bejársz 15 héten keresztül? Van aki fogy valamennyit a vizsgaidőszakban, van aki hízik de ez még akivel én beszéltem mindig visszaállt a normál súlyra utána. Nem tudom hogy a csaj miért fogyott 10 kg-ot. Egyik ismerősöm szándékosan fogyott valamennyit. A másik csoporttársamnak a gyakorlata volt húzós, terepi meló. Én mindig általában szeptemberben fogytam a szorgalmi időszakban. Nem minta a vizsgaidőszakot végigzabáltam volna. De amúgy is, egy igazi, vérizzasztó vizsgaidőszakban ki gondol arra hogy most feljött az a 2 kg vagy sem?
2012. dec. 15. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!