Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyit fogyhatok egy hónap...

Mennyit fogyhatok egy hónap alatt az alábbi módszerrel?

Figyelt kérdés

Hétfő-szerdánként 60 perces kombinált mozgásra járok. (Primal move, kettlebell, de kettlebellre helyezve a hangsúlyt)


Kedd-csütörtökön 10 perces flabelos-ra.

P-SZ-V 20-30 perces kiegészítő, átmozgató otthoni "tornázgatás".


"Diétám":

Délelőtt: 1 tejeskávé (édesítőszeres), gyümölcstálas reggeli (ananász/mandarin/narancs/eber/zöldalma mikor mi, banán nem!)

Ebéd: Norbi leves általában, de van, hogy teljes kiőrléses szendvics

Uzonna: banán, vagy megint gyümitál

Vacsora: edzésnapokon csak egy pohár tej, mert több nem fér belém, egyéb napokon gyrostál (borjú, sok zöldség, rizs), vagy joghurt+zöldalma, vagy gyümitúrmix, vagy fehérjetúrmix


+igyekszem minél több folyadékot inni (víz)


Lehet ez hatásos?


2013. márc. 6. 10:11
 1/8 anonim válasza:
szerintem mindenképp hatásos:) mozogj sokat. Egy kérdés: mi az a flabelos?:)
2013. márc. 8. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
flabelos: [link]
2013. márc. 8. 11:41
 3/8 poiu ***** válasza:
Hacsak nem vagy iszonyatosan túlsúlyos, heti 1 kilónál nem szabad többet fogyni. Tehát max 4 kg-ot. Ha edzésnapokon csak egy pohár tej fér beléd vacsorára, akkor valami nagyon nem stimmel. A turmixok is gyanusak. Én ezt a diétát nem tudnám tartani.
2013. márc. 8. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 poiu ***** válasza:
Ja, és a rezgő kütyühöz remélem, van edződ, mert szörnyű volt látnom, hogy a csajok azt hiszik a gép arra való, hogy ráálljanak és rázassák magukat.
2013. márc. 8. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Szerintem ez így nem olyan előnyös.

Próbáld úgy , hogy reggel eszel tojást...rántotta formájába 2-3 tojásbol zöldség alatta meg valami sovány hús.

Ebéd: én nem ajánlom a "Norbi" dolgokat mert elárulom neked , hogy attol semmit nem fogysz 1x ha van időd vagy kedved nézd meg , hogy mit tartalmaz (most nem térnék ki a Norbi dolgokra mert mindeni tudja , hogy lehúzás az egész) ebédre nyugodtan ehetsz valami kiadósat persze legyen mellete zöldség pl saláta formájában pl.: csirkemel natúr sülve , rántott is lehet bár abbol kevesebbet kell enni a prézli miatt.

Ha napközbe éhes vagy akkor igyál meg egy pohár vizet , mert sajnos az emberi elme olyan csodás , hogy néha összekverei az éhséget a szomjúsággal így ha éhes vagy és iszol egy pohár vizet már nem vagy éhes.

Vacsora: este semmi féle képpen ne egyél húst szerintem.

Egyél meg 2 almát meg valami joghurtot és persze sok folyadék az elengedhetetlen.

Nem feltétlen kell ezt betartanod én csak magabol indulok ki , mert én se éltem valami egészségesen de mióta e szerint élek sokkal jobb a közérzetem fogytam és erősödtem is (mert persze valami mozgás is kell mellete)

Remélem tudtam segíteni.

2013. márc. 8. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az ilyen vibrációs edzőgépnek nevezett csodagépek nem használnak semmit fogyás szempontjából.Kár rá a pénzt költeni, mondom ezt úgy hogy nekem is volt és egyszer én is bedőltem neki. Nem lehet tőle fogyni kár érte a pénz.
2013. márc. 8. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Ésszel egyél és sportolj!


Legyen "EGÓ"-d....

2013. márc. 8. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 poiu ***** válasza:
Csodagép: ha van hozzáértő edző, akkor ezek nagyon jók. Ez nem fogyasztásra, hanem erősítésre van. Ha csak rázatod a feneked, akkor szétmennek az izületek.
2013. márc. 9. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!