Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen módszerrel tudnék...

HátÉnKiMás kérdése:

Milyen módszerrel tudnék leadni 5-6 kg-ot 1-1,5 hónap alatt?

Figyelt kérdés
Sok féle módszert ki próbáltam már de egyik se nagyon vált be.Próbáltam sok-sok tornával minden nap,diétáztam de nem használt sokat.Szerintetek hogyan tudnák leadni 5-6 kg-ot naponta milyen tornát végezzek és mennyit belőle/mennyit ehetek 1 nap?
2012. aug. 2. 18:39
 1/6 anonim válasza:
Nekem úgy sikerült, hogy minden nap 40 percet rubintrékáztam és alig ettem.
2012. aug. 2. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Nekem az edzőm azt mondta, hogy napi 5-6x kell kajálni kicsiket és 3-4 liter víz. Persze a heti 3x azért érdemes elmenni edzeni 30-45 percet. Meg ha lehet valami hatásos zsírégetőt ami segíthet, hogy könnyeben lemenjenek a kilók.


[link]

2012. aug. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én 3 hét alatt 3 kilót adtam le, így:


Reggelire teles kiőrlésű kenyér (1 szelet), rajta sajttal, mellé paradicsom.

Tízórai 2 őszibarack vagy 2-3 szilva vagy 1 nagy paradicsom vagy 1 pohárka kefir.

Ebédre mindegy mi, csak ne ettem tele magam, krumpliból/köretekből csak keveset ettem, olajos cuccokból is (pl. fasírt). Ja és inkább csirkét/pulykát ettem. Ebéd után 1 kávé.

Uzsonnára egy doboz kaukázusi tej (a Minna márkájú és a Mizo is fincsi :) )

Vacsira 1-2 tojás paradicsommal vagy csirkenyak/pulykanyak vagy sárgadinnye vagy 1 pohár aludttej.

Ha utána még megéhezem, eszek gyümölcsöt (nektarin vagy más barack, sárgadinnye, kevés szilva) vagy kefirt. Van, hogy vacsi után megiszok még egy kávét (nem gépit iszom amúgy, hanem pohárban forrázom az őrölt kávét).


Megiszok naponta minimum 3 liter vizet (palackból, tehát a leveseket, kávét meg ilyeneket nem is számoltam bele).


És egy héten 5-6x legalább 1 órát tempósan gyalogolok nagyon kényelmes Nike papucsban (egyáltalán nem fáj a lábam). Ha hazaérek, nyújtok és kicsit és jógázok (a jóga csak azért, mert baromi jól esik, magában nem jó fogyásra). És mindig LEGALÁBB 7 órát alszom.


Próbáld ki! Nem kell éhezni. ;)


Ja és hétfőn bűnöztem és megettem egy csomó marcipános csokoládét XD De így is tovább fogytam (kihagytam miatta az ebédet, ami úgyis csak krumpli lett volna) :D

2012. aug. 2. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem kaukázusi tej, kaukázusi kefirt akartam írni :D
2012. aug. 2. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

kérdező, akkor valamit nagyon nem jól csináltál mert ha tényleg normális diétád van akkor kell fogynod valószínű hogy nem volt ott diéta

és nem kell sok-sok torna mert elég napi 3-4 aerob edzés pl.futás , bicaj 40-50 perc

annyit egyél 1 nap hogy meglegyen naponta

fehérje: 3* testsúly kg

szénhidrát:1.5-2.5* testsúly kg

kerüld a zsíros cukros rossz ételeket és a GYÜMÖLCSÖT is 2-3 órán ként egyél

nem kell egész nap koplalni mert azzal csak az ellenkezőjét éred el mert ha sokáig nem eszel akkor belassul az anyag cseréd és ha kajálsz akkor fel megy a vércukorszinted és termelődik rá a sok inzulin az meg szépen be építi a kaját

2012. aug. 2. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Értem...hát meg próbálom be vetni a módszereket amiket írtatok!Köszönöm a segítséget.
2012. aug. 3. 11:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!