Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Már nagyon elegem van. Miért...

Már nagyon elegem van. Miért nem mennek le a kilók, ha mindent betartok és sportolok?

Figyelt kérdés

Már egy éve szenvedek és mondhatni sz..rt se érek ezzel az egésszel. Normálisan eszem, fehérje meg zöldség...szokásos bla bla. Naponta 1 órát futok. 170 cm magas vagyok és végre egyszer le tudtam fogyni már 65 kg-ra (azt hittem, hogy végre valami eredmény) de sajnos nem lett jobb. Most felhíztam 1 nap alatt 66kg-ra ismét.


A napokban volt hogy csak 800 kcal-t ettem (igy fogytam le 68-ról 65-re), de tudom hogy koplalást, így most tartottam az 1200-at illetve az alapanyagcserémet ami elvileg 1400. Ma 1400-at ettem, ami szinte csupa fehérje meg vitamin, de most még mindig éhes vagyok.


Egyszerűen nagyon ki vagyok akadva, mert úgy érzem, hogy az 1400 kcal-val én nem fogyok, hiába van az odaírva, hogy ez a fogyós és diétás kcal mennyiség.


Elegem van, hogy mindenki nádszálvékony én meg itt vagyok egy 66 kg-os mömmedék és már hányok a tükörtől.


Tudom, hogy nem 4 hét alatt lehet lefogyni, de én 55kg szeretnék lenni, de nem most kezdtem ezt az egész sz@rt (!!!!!!!!!) hanem már 1,5 éve (!!!!!!!!!!) csinálom azt, hogy ha minden nap sportolok, nem eszek cukrot meg lom ételt és SEMMMMMI EREDMÉNY!!


K..vára elegem van, hogy ilyen sz@r minden......hányadék....


nem tudom már, hogy mit tegyek......


ti mit csináltok?


Már se kaja ötletem nincs, mert ennél natúrabban már nem tudok enni!!!


(nyersen eszem már a zöldséget is, hogy minél több vitamin megmaradjon, semmi olaj, semmi zsír!!!!!!!!!)



f u c k l.i.f.e.


27 L


2011. dec. 9. 19:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Te már írtál ide ki kérdést pár órával ezelőtt....hasonló stílusban...
2011. dec. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Pedig sokat olvasom és sokat szoktam szemezgetni mindenféle ötletet a bodybuilderen, meg ilyesmiken, ami nem ilyen lim-lom hülye női lapok divat diétái...szóval normális oldalakat olvasok, de mintha nem is ezen a földön élnék....nekem az 1400 kcal valahogy nem fogyós...olyan mintha híznék tőle.....
2011. dec. 9. 19:08
 3/14 anonim ***** válasza:
2011. dec. 9. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

első sorban az önértékelésedet kellene helyretenni,mert nem normális ahogy magadról vélekedsz.

másrészt fel kell fogni,hogy egy embernek megvannak a genetikai adottságai.

harmadrészt nem vagy kövér.

ha 800 kalóriákat ettél akkor azért nem fogysz mert koplaltál ki van éhezve a szervezeted.

2011. dec. 9. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
csak 2-3 olyan napot tartottam most hogy 800-900 kcal-t ettem. Nem hetekig csináltam...
2011. dec. 9. 19:12
 6/14 anonim ***** válasza:

Pedig ha 1400 kalóriát eszel (minden nap), és 1 órát futsz (minden nap), és mégsem fogysz, akkor természeti csoda vagy.


Ha mindent pontosan csinálsz (minden nap), akkor szépen le fognak menni a kilók. Lehet, hogy két hetet kell várnod egy kiló minuszra, de fogyni fogsz. Az alábbi oldal segíteni fog:

[link]

2011. dec. 9. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Kamuka, mert ennyi kajával és napi egy óra futással minima 10-zel kevesebbnek kéne lenned.

Szal vagy nem sportolsz ennyit, vagy túlkajálod magad.

2011. dec. 9. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Tuti, hogy valami nem úgy van, ahogy leírtad.
2011. dec. 9. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
miert kell egy nap 2x ugyanazt a kerdest feltenni?? te vagy a reggeli kerdezo is, nem?? kaptal valaszt ott is.
2011. dec. 9. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
NAGYON remélem, hogy KAMUKA!!!!! Én is!!! Remélem hogy 10 kg-al kevesebb leszek!!
2011. dec. 9. 19:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!