Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Ti akkor is megeszitek a...

Ti akkor is megeszitek a napra beállított kalóriamennyiséget, ha nem vagytok éhesek? (kalóriabazis.hu)

Figyelt kérdés
2013. aug. 29. 12:39
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

4. és 6. voltam.

Nos, soha többé nem csinálok 1800 kalória alatti napot, hacsak nem érzem magam remekül. Másnap rettenetesen éreztem magam, nem is mertem motorra ülni, pedig teljesen normálisan ettem azt az 1270 kalóriát. Eddig csak a 2. ketogén napomon voltam ennyire ki, de most normálisan ettem szénhidrátot. Nem értem.

Úgyhogy soha nem fogok a kereten belül enni, ha menne is. 1400-1500 kalória eszméletlenül kevés nekem, edzés nélkül is. Fogyni majd fogyok, ha teljesítménytúrázom és lesz rendes kalóriadeficit (sok mozgás mellett kevésbé van étvágyam és éhségem) :D

Ma már lazán túl vagyok a keretemen, sőt. A tejszín nem volt jó ötlet, főleg, hogy alapból nagy ízben kerülöm az ilyesmit. Legalább fehérje lenne benne, de azt alig tartalmaz. Érdekes. De nem baj, ma laza napot tartok :) De nem akarok sokkal 2000 fölé menni... Az nálam elég tipikus érték, úgy tűnik.

Hogy tud valaki sokkal kevesebbet enni, ez misztikus számomra :D

2013. szept. 1. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!