Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Egy izmos lány is lehet nőies?

Nikozia12 kérdése:

Egy izmos lány is lehet nőies?

Figyelt kérdés

[link] (nem én vagyok természetesen, de alakul)

[link]

Más! Fiúk Ti elviselnétek ha barátnőtök izmosabb lenne mint Ti? köszi előre is



2013. júl. 23. 21:14
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Ha izmosabb lenne mint én, akkor nem engedném neki hogy eddzen, sőt lehet, hogy hizlaló kajákkal tömném, hogy normális, nőies alakja legyen és ne úgy nézzen ki, mint egy fiú!
2013. júl. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Igen,ha nem túl vékony.A fotón lévő lánynak nagyon csúnya a köldöke.
2013. júl. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem pont az ilyen lányok jönnek be pont akik tesznek azért hogy nézzenek ki valahogy de azért fontos hogy ne is legyen elszállva magától. Szerintem minden embernél előny ha sportos. Azt pedig nem hagynám hogy tőlem izmosabb legyen a barátnőm, de félre ne értsd:) ezt úgy értem hogy én is próbálok tenni érte hogy nézzek ki valahogy:) Még nagyon jó is lenne, mert nem hagyná ellustulni az embert egy ilyen lány.
2013. júl. 23. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
ideálom az ilyen test :)
2013. júl. 24. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

uh de szépek ezek a testek, kaptam egy kis insprirációt.

persze, h lehet nőies ha megmarad a melle akkor mindenképp. nekik szerencséjük volt mert sokan úgy járnak, h lejön a mellük és totál elférfiasodnak, ha kiszélesedik a hát/válluk akkor főleg.

amúgy ők meg felvesznek egy magassarkút meg csini rucit és már nőiesek is.

2013. júl. 24. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
49%
tosznám
2013. júl. 24. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Persze, hogy lehet nőies. nem a külseje tesz valakit nőiessé vagy nem nőiessé, hanem a kisugárzása és a viselkedése.
2013. júl. 24. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
93%

Azért a képeken levők még elég messze vannak attól, hogy 'izmos'nak lehessen őket nevezni, attól meg pláne, hogy egy átlag fiútól izmosabbak legyenek. De amúgy ha egy lány izmosabb, mint egy fiú, az nem a lánynak ciki... szóval csajok, ha valaki edzeni akar, tegye bátran! Legyen olyan, amilyen akar, a sok gyenge nyápicot meg meg sem kell hallani :D Úgyse lehet mindenkinek tetszeni, elég, ha a párodnak tetszel.

Álomnő egy rendes sportos izmos csaj.


És amúgy igen, a viselkedéstől lesz valaki nőies inkább.


Mondjuk én a dag..izé, "molett", kerekfejű, rövidhajú, vinnyogó lényeket egy cseppet sem tartom nőiesnek :D Láttam már párat (a vinnyogás is beletartozik).

2013. júl. 24. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Szergej55 ***** válasza:
Persze, hogy lehet! Kicsit furán érezném magam, ha izmosabb lenne nálam a barátnőm, fene tudja :D.
2013. aug. 1. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
szerintem gyönyörű.. nagyon tetszik :) még izmosabb is lehetne, akkor sem lenne csúnya..
2014. jan. 24. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!