Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Reggel, vagy inkább estefele...

Reggel, vagy inkább estefele járjak futni?

Figyelt kérdés
Szeretnèm jó formàba hozni magam, de nem tudom eldönteni, hogy reggelente, vagy kèsô dèlutàn jàrjak futni...szóval, vàrom a kedves vàlaszokat :D

2013. júl. 30. 20:13
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Este..ha megkerget egy csöves akkor nagyobb a motiváció.
2013. júl. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ugyanerre gondoltam èn is, de reggel hûvösebb van...nagy dilemma ez..
2013. júl. 30. 21:00
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Most jöttem esti futásból. Isteni volt :D Fújt a szél egy kicsit, tücskök ciripeltek, és egy csövest se láttam :D

régen reggel próbálkoztam ,de ahhoz 5-6 kellett kelnem, ami egy idő után úgy lefárasztott, hogy a suliban majdnem kidőltem a padból. persze nyár van, de én akkor is az esti futást preferálom :)

2013. júl. 30. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Esti futàs megszavazva! :) (csak a csövesek miatt :D)
2013. júl. 30. 22:05
 5/9 poiu ***** válasza:
Amikor jól esik. Nekem este.
2013. júl. 30. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én este jobban szeretek futni. Amikor reggel jártam, akkor egész délelőtt csak ásítoztam. :D De most, hogy este megyek ezerszer jobban alszok! :)
2013. júl. 31. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én reggel jobban szeretek futni. Egy időbe reggel jártam futni, nyáron azért szeretem a reggeli futást, mert éjszaka jobban le tud hűlni a levegő, és én nagyon nehezen viselem a meleget. Valamelyik nap el kellett mennem igazolványt intézni, próbáltam nem a legmelegebb órákba menni, de így is, amikor kiléptem a házból szó szerint rosszul lettem és le kellett ülnöm egy kicsit.


Egy szó, mint száz, én reggel és este is jártam már futni, nálam a reggeli futás jobban bevált, mert felébredtem tőle, magamhoz térten, frissen fitten, energikusan kezdtem a napot. Mielőtt elmentem futni, csináltam egy zöldteát, mire hazaértem kellően kihűlt. És imádtam, hogy már reggel letudtam a napi mozgást, a zuhanyzás után pedig frissen kezdhettem neki a napi teendőimnek. Az esti futás nálam tényleg esti futás volt, csak 8 óra után tudtam menni, így viszont annyira felpörögtem, hogy alig tudtam elaludni.


Igazából mindegy, hogy mikor futsz, amikor neked jobb. Ősztől én sem fogok reggelente futni, mert így is 5-kor kell majd kelnem.

2013. júl. 31. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Na szerintem akkor este megyek is. Köszi a vàlaszokat! :)
2013. júl. 31. 12:20
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Reméltem.

(egy csöves)

2013. júl. 31. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!