Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A Nestlé fitness flat belly...

A Nestlé fitness flat belly táncvideókhoz ha megvannak valakinek a kódok akkor át tudná nekem küldeni?

Figyelt kérdés
2013. aug. 26. 11:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Apropó, normális edzés, edzésterv is érdekel? :)
2013. aug. 26. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Jó hogy érdekel!!!!! :)
2013. aug. 28. 08:38
 3/3 anonim ***** válasza:

Próbálok rövid lenni.


Teljesen megfelelő, egészen jól átmozgató, edzett testet eredményező edzésprogram mindenkinek (bárkinek) igazából ingyen elérhető. Tehát nem árt tudni, hogy az edzés nem pénz, hanem idő és elhatározás kérdése. Időben nem is olyan sok, marad az elszántság, az Akarat.


Ilyen edzéstervek megtalálhatók az interneten. Elég jó edzésvideók vannak pl. Zuzana light, Bodyrock tv. Letölthető a fegyencedzés, ami konkrét erősítő edzésterv.. hasznos könyv, férfiaknak és nőknek is.


Tehát otthon lehet edzeni, értelmesen.


Lássuk hova lehet elmenni:


Aerobic, tánc stb. edzésekre nem kell pénzt kiadni, mert nem adnak többet mint az otthoni edzés, hacsak nem motivációt, társaságot, hangulatot.. ez már pénzbe kerül, edzőt kell fizetni, termet stb.


Konditeremben már más erősítést lehet csinálni mint otthon, ennek van egy költsége, de kaphatsz érte edző segítséget, és különböző segédeszközöket (gépek, súlyok..). Én azt mondom nincs szükség erre, többet ér ha a pénzt félretesszük, jó minőségű ételre költjük VAGY a következő nem ingyenes edzés kategóriára fordítjuk..


-> vannak edzések, amiket meg kell tanulni, de nem lehet videóról, könyvből lemásolni. Ezeket én jónak tartom, ilyen az én Taichi edzésem, ahol olyat és úgy tudok gyakorolni, tanulni amit más módon, vagy ingyen nem tudnék. Ilyenek a gyógytornák, qigong, jóga.. amik funkcionális edzések, számos előnnyel. Sokan választanak ingyenes edzést (például futást, amit én nem is soroltam most be) ahelyett, hogy eljárnának gyógytornázni. Mi lesz az eredmény?

Jó eredményt nem érnek el. A nem jól megválasztott edzéssel még több gondot is okoznak maguknak. Ha qigong gyakorlatokkal rendbe szednék magukat, akkor ehelyett fogyást, egészséget kaptak volna. + bárkinek jók az otthon végzett erősítések, tehát mindig van ingyenes alternatíva ami nem rossz.


Na, én ezeket ajánlom. Esetleg ha táncos edzést szeretsz csinálni, tölts le hastáncos videót. Én azt mondom, erősíts mellette, de a hastáncban az a jó (nem, nem szedi le az úszógumit, nincs helyi zsírégetés:) hogy átmozgatja a medencét, a keresztcsonti részt.. egyfajta gyógytornás hatása van, ezeket pedig mint írtam igen jók. Ezért ami tánc ajánlott szórakozáson kívül, az a hasat, medencét átmozgató lenne :)

2013. aug. 28. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!