Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Eredményezhet ez fogyást nálam?

Realblanco kérdése:

Eredményezhet ez fogyást nálam?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 22 éves vagyok, és 125 kg. Körülbelül 4 éve tartom ezt a testsúlyt, mozogni nem nagyon szoktam. Eddig napi 4-5 szelet fehér kenyeret ettem. Ezentúl a kenyérevést teljesen szeretném elhagyni, és némi mozgást is beiktatni a napjaimba. A véleményetekre vagyok kíváncsi, hogy milyen hatással lehet ez rám, és fogyhatok-e vele.
2013. szept. 19. 07:59
 1/9 anonim ***** válasza:
73%

Számítana emellett még a keményítő és cukorfogyasztásod is, illetve a glutén és tejfogyasztásod. Ugyanis ha tésztával vagy krumplival 'pótolod' a kenyeret, nem biztos ám a siker, ugyan úgy beviheted a szénhidrátot.


Érdemes következetesen elhagyni a gyors szénhidrát fogyasztást (keményítő, cukor) és akkor már tényleg könnyíteni még annyit a hormonrendszeren, hogy a glutén és tejfehérje bevitelt (de főleg a glutént) egy időre hanyagolod.

2013. szept. 19. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
80%

csak a kenyér elhagyása szerintem kevés, bár nem tudom mennyi mozgásra gondoltál.

Persze ha elhagyod a kenyeret akkor simán fogysz kicsit, de ne ettől várj csodát hisz ez elvben csak töredéke annak a kalóriának amit naponta beviszel.

2013. szept. 19. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
41%
könnyebb mindenféle hülyeséget kitalálni mint elkezdeni tényleg munkát befektetni azért, hogy ne legyél hízósertés igaz?
2013. szept. 19. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
66%
Elhagyni a kenyérevést 22 év gabonafüggés után IGENIS KEMÉNY MUNKA, és tiszteletet érdemlő kezdeti erőfeszítés.
2013. szept. 19. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat!
2013. szept. 19. 09:22
 6/9 anonim ***** válasza:
65%

szerintem annyira nem kemény munka kenyér helyett mást enni, és még csak elhagyni sem kéne.


azt javallom neked kérdező, hogy búcsúzz el és sirasd meg az eddigi kényelmes életedet, amennyiben változtatni akarsz, és kezdj új életet. még elég fiatal vagy ahhoz, hogy ha normálisan, munkával, mozgással, helyes étrenddel lefogysz, rendesen visszahúzódik a bőröd és normálisan nézhetsz ki néhány éven belül.

2013. szept. 19. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%

Elhagyni sem kéne? Nem kemény mást enni helyette?


Egyrészt elhagyni el kell, mert gluténos mocsok, nem élelmiszer. Másrészt de, függőséget okoz és nehéz elhagyni, ha nem lenne nehéz akkor mindenki csak zöldséget és húst enne búzaliszt helyett.


Nagyon sokat szenvednek emberek, hogy valahogyan helyettesíteni tudják - pufirizstől kezdve egyéb pótlékokkal, van ami jobb van ami csak kicsit jobb vagy nem is jobb mint a kenyér, de nagyon rá vannak kapva az emberek, és aligha könnyű lemondani róla, főleg ha pótolni sem akarják mással.

2013. szept. 19. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
51%
Persze ez szubjektív, engem nem érdekel hogy kenyeret vagy helyette valamit ropogtatni tudjak.
2013. szept. 19. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is igaza van annak a válaszolónak aki azt írja hogy ha elhagyod a kenyeret akkor mást fogsz enni helyette. Szerintem ilyen sok plusz kilónál valami sokkal komolyabb kell, akár dietetikus bevonása is. Akinek 5 kg feleslege van annak lehet jó ha elhagyja a kenyeret de nálad komolyabb összetettebb dolgokra van szükség. Normális étrend, előre megtervezve figyelve a helyes tápanyageloszlásra, és valamilyen mozgás ami nem terheli az izületeidet. Szerintem most ébredj fel hogy milyen sok a súlyod és milyen fiatal vagy hozzá. Mennyi minden kimaradt az életedből a súly miatt. Javaslom a kalóriaszámlálást. Van egy kalóriabázis nevű oldal ahol kiszámolhatod hogy mennyire van szükséged, és vezetheted naponta mennyit eszel. Én is mióta vezetem jöttem rá, hogy régebben milyen sokat is ettem, nem volt hiába hogy híztam. Ha még sem ezt választod akkor is érdemes egy nap kiszámolni hogy mennyi plusz kalóriát viszel be, mert ez a plusz nem magától ugrott fel. Szóval gondold át, készülj fel rá lelkileg és vágj bele ebbe a lefogyásba nagyon komolyan.
2013. szept. 19. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!