Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Most én vagyok ennyire alul...

Most én vagyok ennyire alul tájékozott, és tudtam mindig rosszul, vagy a válaszoló írt hülyeséget?

Figyelt kérdés

Szépség-divat kategóriában egy lány kiírt egy kérdést (160 cm, 77 kg).

És az egyik válaszoló ezt írta:

"Egy diétához javasolt étrend a te súlyodhoz:

Kalória - 2400-2600 között

Fehérje - kb 120 gramm

Szénhidrát - kb 400 gramm

Zsír - 20-30 g "

Most abba ne menjünk bele, hogy testsúly, mozgás mennyisége befolyásolja a bevitt mennyiséget, amin viszont megakadtam, a zsír és a szénhidrát aránya. Előbbit keveslem, utóbbit meg nem kicsit sokallom.

Én a 64-65 kilómmal eszek meg 45-50 g zsírt, és 140-150 g szénhidrátot. (Fehérje 120 körül.)

Ez durván 1500 kcal.


Most tényleg én tudtam ennyire rosszul, vagy a válaszoló nincs képben?



2014. jan. 28. 11:07
 1/5 anonim ***** válasza:
A válaszoló nincs képben.
2014. jan. 28. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 VWXYZZS ***** válasza:
Te tudod jól.
2014. jan. 28. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%

A nyugati dietetika, mint a betegségipar egy jó eszköze szénhidrát központú, zsírszegény táplálkozás mellett kardoskodik.


Vannak enyhébb nézetek és szélsőségesebbek, a válasz teljesen rendben van, valóban így etetné a sok hüllő az emberiséget. Hiszen így válhat elhízottá és szívbeteggé, rákossá rengeteg ember.

2014. jan. 28. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Zsírt le kéne csökkenteni 0,5g/ttkg-ra, ha fogyásról van szó...

Egyébként a ch 400 grammnak sok. NAGYON SOK.

2014. jan. 28. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Fogyáshoz nem a zsírt kell lecsökkenteni. Nem a zsír hizlal, nem attól nem fogynak le az emberek, ezt hasznos lenne beletetoválni az agyba.
2014. jan. 28. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!