Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Van még normáls válaszoló,...

Van még normáls válaszoló, aki tud segíteni? Új életet akark kezdeni.

Figyelt kérdés
Le szeretnék fogyni,de hát hogyan?
2011. dec. 18. 17:43
 1/8 anonim ***** válasza:
lifetilt.blog.hu
2011. dec. 18. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

és az új életet a GYIK-en kell kezdeni? miért nem egy taoista bölccsel beszélsz?

amúgy van, pl. előttem egy teljesen korrekt, a témával foglalkozó blogot linkeltek neked.

egyébként normális válaszolóként leirom azt is, hogy eddz kőkeményen, egyél kevesebbet, egészségesen és sok hússal, zöldséggel, és ennyi. a lelki és testi problémáidat kezeltesd, mert mindkettő megneheziti a dolgaidat.

2011. dec. 18. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Mennyi idős vagy, hány centi, hány kiló, mióta vagy túlsúlyos?

Mikor kezdtél hízni, és miért?


Normális válaszoló a dietetikus meg a háziorvos. A lifetilt blogot olvasgatva nekem az élettől is elment a kedvem, nemhogy a fogyástól.

Nem beszélve arról, hogy arra biztat az írója, hogy kétpofára kapkodjam a tablettákat, és literszámra igyam a fehérje trutyikat.

A felét megcsinálnám annak, amit oda leírt, valószínűleg expressz sebességgel jutnék kórházba. Mivel nem csak alkat szerint kéne osztályozni a fogyni és formásodni vágyókat.

Mindennek oka van. Tehát elsőként ki kell derítened, mitől, miért híztál.

2011. dec. 18. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Az egyik ismerősöm elég amolyan töltött galamb, gurulósfajta lányka volt, múltkor láttam, rá sem ismertem, nádszálvékonyvolt. Kérdeztem mi történt Veled, hogyhogy így lefogytál. Azt mondta, hogy (utálom ezt a szót, de tényleg ezt mondta) a Norbi módszerrel. Egyszerűen ugyanannyit eszik mint eddig, csak oda kell figyelnie, hogy mit mikor. Neki mindenesetre bejött.
2011. dec. 18. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Főleg erre vagyok kiváncis mit kezdhetnéka lelki problémáimra?..
2011. dec. 18. 18:48
 6/8 Krisz85 ***** válasza:
pszcihológus.....esetleg olvass sok CSernust , nekem használt, nekem is voltak lelki proglémáim, nem is kevés anno, de ez már a múlt.
2011. dec. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Kérdező: menj el egy taoista emberhez, beszélj vele.. meg pszichológushoz, ahogy irták.


"Nem beszélve arról, hogy arra biztat az írója, hogy kétpofára kapkodjam a tablettákat, és literszámra igyam a fehérje trutyikat.

A felét megcsinálnám annak, amit oda leírt, valószínűleg expressz sebességgel jutnék kórházba."

ez misza.r volt? milyen tablettákat kapkodj? tudod mi az a táplálék kiegészitő? mi az a fehérje, vagy fehérje koncentrátum? tudod, amit a sok modern szerencsétlen majom nem eszik, pedig az életük múlik rajta, de helyette tömik a sok szutyok szénhidrátot, cukros izesitett hulladékot. hát inkább ellenőrzött minőségű tápkieg, mint sok szemét amivel akár könyvelhető is az elzsirosodás, lelki problémák nélkül is :)

2011. dec. 18. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Sok-sok mozgás. Anélkül nem megy.
2011. dec. 27. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!