Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Magában elég csak a kalóriaszá...

Magában elég csak a kalóriaszámlálás direkt mozgás nélkül?

Figyelt kérdés

Gyakran sétálok, ha lesz időm eljárok aerobickra, de sajnos elég rendszertelen az életem így nehéz összeszervezni.

Szerintetek elég ha kb 1000-1200 kalóriát viszek be de nem igazán mozgok?

91-ről lefogytam 84-re de már 3 hete stagnálok (a 90 napossal fogytam, most valahogy a kettőt egyszerre szeretném csinálni.

Mitől indulhatna meg újra?


2014. febr. 23. 20:48
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Tök feleslegesen magyarázol neki. Agymosott.
2014. febr. 28. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Azzal érvelsz, hogy téged a többi tudatlan felpontoz, mert azt a populáris szemetet szajkózod amivel őket is elbolondították?


Nos, ez aztán nagy fölény velem szemben..


"Fogyasztanád ezt az anyagot? Ha igen, miért igen, ha nem, miért nem?

Dihidrogén-monoxid"


Gúnyolódsz. °°°Innen elég hosszú, eléggé lesajnáló monológot töröltem, mert rájöttem hogy egyébként tök okos dolgokat is írsz, így nem akarlak megbántani.. inkább olvasd végig amit most válaszolok, személyeskedés nélkül (ha marad benne személyeskedő rész, azt vehetjük úgy hogy töröltem)


"Egyébként meg tisztában vagyok vele, hogy a cukor pl. szó szerint táplálja a rákos sejteket"


Nocsak.. pedig az az oldal (nézet) amit te képviselni látszol és igaznak gondolsz az tagadja az ilyen tényeket. Most akkor hogyhogy te tisztában vagy ezzel? /újra átgondolva fogalmam sincs már milyen nézeteket képviselsz/



"A rák kialakulásért RÉSZBEN lehet felelős, amit megeszel, az általad annyira gyűlölt szénhidrát."


Én nem gyűlölök semmit sem. Csak sajnálom, hogy sokan mások meg igen.. de hát ez van, egyelőre. :)


"És, hogy a fentire mondjak neked ellenpéldát is: Van olyan, hogy egész életedben cukrot eszel, cukros, szénhidrátos, tejes kajákat, és mégsem leszel daganatos, lásd a családomat, mint példát."


Én legalább annyira örülök a családod egészségének mint te. Ez most hihetetlenül hangzik, pedig igaz.


Viszont ettől még nem terjesztjük a sz.ar kajákat egy olyan beteg társadalomban mint amilyen a magyar..



Gyógyszeripar -

"hogy övék az egészségügy, és a legtöbb cég arra megy rá, hogy olyan terméket állítson elő, ami egy betegséget megold, másikat meg okoz, amire aztán megint gyógyszer kell, és így tovább, mint egy spirál?

El vagy tévedve, ha szerinted ezzel nem vagyok tisztában, mert igenis tudok róla, de még olyan mértékben is tudok neked információt mondani a gyógyszeriparról, amin kiakadnál."


Ne fogd vissza magad! Ha ilyen tudásod van arra nem is nekem, de másoknak igen nagy szüksége lenne! Engem pedig érdekel. Még szép hogy!


Élelmiszeripar:

"élelmiszeripari technikákkal, de ha annyira gáz lenne, tényleg úgy vélnéd, hogy nem lenne valaki, akár hatóság, akár nem, hogy megakadályozzák?"


És akkor én nem tudom mi az a hákettő-ó..

Logika: Ha a gyógyszeripart engedik burjánzani, akkor az élelmiszeripar mocskát vajon miért szabályoznák jobban?

... hmm? :)


"Ráadásul világszerte! Tudod miféle szabályok vonatkoznak az élelmiszerre, a vizsgálatukra, ilyesmikre? Ezek szerint nem igazán."


Igen, a tudatlanságról híres az élelmiszermérnök. Főleg a saját szakmájában. De azért valamiféle fogalmam akad a témáról, hát egy 5 éve ezt is tanulom.


Tehát ha szabályozottan etetnek velünk sz.art, akkor az már nem is lesz büdös.


Ez ilyen chemtrail = kondenzvíz logika lehet.. ((((:


"Arra esetleg nem gondoltál, hogy azok az orvosok, akik ezeket mondják, és "hisznek benne", azok is valamiféle gyógyszeripari támogatással mondják ezt a hátuk mögött, amiről te nem tudsz?"


Szerintem mindketten tudjuk, hogy az orvosok mögött a gyógyszeripar áll. Én pont ezért nem paktálok le orvosokkal :) Ki tudja melyikben lehetne megbízni.


"Diétának igen, jó a szénhidrátszegény diéta, de a szervezetednek szüksége van rá, tehát a CUKORRA is! "


Tévhit. Ez dietetikai-orvosi/gyógyszeripari kamu ám. Bedőltél neki, de nem vagy menthetetlen.


Tény az, hogy nem kell szénhidrátot enni, mert szintetizálódik.


Aztán hogy ki eszik, mennyit eszik, milyen mértéket tart.. az már egy dolog. De nem kell esszenciálisnak feltüntetni, mert tényleg nem az. Ez a nézet miatt fontos kérdés. Az emberek ne érezzék magukat eleve cukor/lisztevőknek.


"Lehet, hogy te kihagyod a fehérlisztet, és a tejet, de ne próbáld meg azt bemesélni bárkinek is, hogy az a jó, és követendő, mert a tej, és a fehér liszt mérgező"


Pedig ez megint tény.


"mert ha normális terméket veszel, és nem a 200 ft/kg-osat veszed meg, hanem a 230/kg (hasraütős árakat írtam), akkor nem lesz tőle bajod."


A gluténtól? A tejtől? Bármilyen minőségben veszed bármennyiért, ugyan olyan vacak lesz. Gyenge alapanyagból sosem lesz jó étel. Lehet hús áron is gabonákat venni (akár búzát) de ugyan az a 100 forint/kg árú értelmetlen éhezőtáp, gluténos gyulladásfokozó krónikus betegségeket okozó anyag marad. Csak drágábban. Lehet hitegetni magunkat, de fölösleges az ipar marketingjeinek bedőlni..


"De azt se mondd, hogy ha egy falatnyit, vagy napi rendszerességgel mértékletes mennyiséget eszel, az káros, és mérgez. "


Azért erre az autoimmun betegségekben szenvedők mást mondanak, amikor napi/heti 1 falat gluténtartalmú kaját ennének..


Nem, nem lisztérzékenyek, csak simán egy krónikus gyulladásos betegséggel küzdenek, mint az egészséges családodon KÍVÜL rengeteg ember.


"Az inzulinrezisztencia pedig szintén öröklődő, tehát génalapú betegség"


Orvosipari (betegségipari) mellébeszélés. Ezt kommunikálják le SOTE-n.. ettől még nem lesz igaz.

Mármint, nem lenne gyógyítható az IR ha genetikailag eleve elrendelt lenne.


"Ha hajlamos vagy rá, akkor okozhatja túlzott telített zsírsavfogyasztás, deréktáji elhízás.."


Igen, én pont nem vagyok kíváncsi arra hogy a betegségipar hogyan magyarázza be a hazugságait.


Az IR okoz elhízást, nem az elhízás IR-t. De mindegy.. majd rájössz.


"Most kezdjem el neked leírni az egész többit, hogy ne ess abba a hibába, hogy nem vagy vele tisztában, hogy ezekről van némi fogalmam?"


Ne írd le.. valamiben naprakész vagy, a gyógyszeriparról tudsz sötét dolgokat, a nyugati orvoslás, kamubetegségek témáról még konvencionálisak a nézeteid.


Képzeld el mi lenne ha 1-2 év múlva visszatérnénk ehhez a beszélgetéshez, és addigra megvilágosodnál a cukorbetegséggel, IR-rel és egyéb dolgokkal kapcsolatban is hasonlóan ahhoz ahogyan a gyógyszeripar hazugságait is ismered, nálam még jobban is (erről írhatnál, akár privátban mert engem érdekelne a téma)

2014. febr. 28. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Mr.Bab válasza:
Okoskodó idióta vagy ! Igaz 4 éve szóltál hozzá de valószínűleg idióta is maradtál...
2018. aug. 8. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!