Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Ha valaki annyi kalóriát visz...

Ha valaki annyi kalóriát visz be, amennyi az alapjárat kalóriaégetése, azzal súlyt tart, vagy fogyni fog?

Figyelt kérdés
2014. febr. 25. 02:51
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
rosszmájú megjegyzéseidet hanyagoljad, a témára koncentráljál
2014. febr. 25. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:

köszi szépen a válaszokat. Nem akartam hogy veszekedés legyen, nyugodjatok meg:)


egyébként nem szoktam cukros édességet enni.


az étrendem hús párolt zöldség/illetve zöldség leves alapú.

persze valamelyik zöldséget megeszem nyersen is, illetve salátának. plusz teljes kiőrlésű kenyér, egy kis mag, sajt, kefír, krumpli és szénhidrát csökkentett tészta is. Valamint ha édességet kívánok akkor beszámítva a napi keretbe diabetikus édesség, nagyon vigyázva a mennyiségekre. Gyümölcsöt se viszem túlzásba. Hát igen, nem vagyok paleós. Nem mindenki tudja betartani azt az életet...


És azért számolok kalóriát, szénhidrátot, hogy ne lépjem túl a keretet. Egy adag nálam 300gramm zöldség és 100gramm hús. Krumplinál 200gramm, tésztánál 50gramm egy adag.


Hajlamos vagyok fél kiló kaját is bezabálni egyszerre ha nem állítok magamnak egy határt....jelen esetben ezeket az egységeket. És ezt is szeretném megtartani. Próbáltam kevesebbet enni, de ennél nem megy lejjebb mert kopog a szemem. Így ezekkel az adagokkal jól megvagyok. A kalóriaszámolás enged némi szabadságot amit szeretek, és nincsenek letiltva dolgok... ehetnék én kakaós csigát is, de nem akarok:)

2014. febr. 25. 16:11
 23/23 anonim ***** válasza:
60%

Nem volt veszekedés.


Van néhány nagyon önfejű, képzetlen viszont öntelt válaszoló akik meg vannak győződve az igazukról, ez sajnos eleve egy beszűkült tudatállapot. De én nem veszekedtem velük, csak leírtam a meglátásaimat (az csak érdekesség, hogy az én meglátásaim bizonyíthatóak, logikusak míg ők inkább tapasztalati, erőltetett összefüggésekben hisznek, és ezeket hangoztatják).


A te eseted az, hogy te tudod mit csinálsz, hogyan eszel.. :)


Mindenki maga dönti el (illetve a lehetőségei..) hogyan eszik, mit kezd magával.


Ha tisztábban ennél, lehet nem kellene kalóriakorlátokat felállítani, de ez csakis a te dolgod.


A fontos az, hogy az emberek fejében tiszta legyen, hogy hogyan kellene enni, nem kellene beengedni a táplálkozásbab kis ezt meg kis azt, mert idővel gondot tudnak okozni. De nyilván senkire sincs ráerőltetve semmi :)

Viszont legalább elvi szinten legyünk tisztában az alapokkal :)

2014. febr. 25. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!