Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Szerintetek milyen a mai...

Szerintetek milyen a mai étrendem? Sok, kevés, egészséges, egészségtelen?

Figyelt kérdés
A reggelim 3 szelet (nem hajszálvékony, nem vastag) szárnyassonka volt, egy paprikával. Tízóraira Bebivita babadesszertet ettem 100g, 45 kcal volt. Ebédre sárgaborsó főzeléket (sárgaborsó, kis fej hagyma, só, víz) csináltam. Ebből ettem 12 dekát. Az uzsim megint ez lesz, 15 deka. A vacsorám 200 gramm karalábé, magában, nyersen. Előre is köszönöm a korrekt, segítőszándékú válaszokat.

2014. márc. 7. 15:21
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
0%
Egyél még 20 grammnyi hangyakakit azt' jó lesz:)
2014. márc. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Gratulálok kedves utolsó.... Ekkora agykapacitással tudsz számítógépet használni?
2014. márc. 7. 22:37
 13/13 anonim ***** válasza:
Azért még annyit mondanék (9. vagyok) hogy ha kenyeret, tésztát nem is, de olajos magokat ehetnél többet. Kcal tartalom ne nagyon zavarjon mert ez nem olyan fontos, viszont sok bennük a vitamin, a telítetlen zsír és a komplex szénhidrát. A hüvelyesek, mint a bab, borsó, lencse szintén ezért jók. A vitaminok, fehérjék rendben vannak, ha sok zöldséget, gyümölcsöt és elegendő húst/halat fogyasztasz. Viszont a testednek valami fűtőanyagra is szüksége van, ezért ajánlom a jó minőségű zsírokat és szénhidrátokat. Ebből ehetsz, amennyit megkívánsz, nem teszel vele semmi rosszat.
2014. márc. 8. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!