Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Mekkora kalória tartalma van...

Mekkora kalória tartalma van 20 grammos hájas házi barack lekváros leveles tésztájú sütinek?

Figyelt kérdés

Sehol nem találok még hasonlót sem a kalóriabázisban.

Kb hány kalória lehet 1 db ami 20 grammos.



2014. ápr. 16. 11:20
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

Pont megemeli annyira az inzulinszintedet, hogy zsírt raktározz ugye.


Ez biztos, de nem egy étkezés a mérvadó amúgy.

2014. ápr. 16. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

De szerintem azért nem veszélyesebb mint egy csömör dugig cukorral tömve nehéz diós almás mákos sütemény aminek súlya 1 db kb 10 dkg is meglehet.

Ugye?

2014. ápr. 16. 11:28
 3/7 anonim ***** válasza:
Biztos hogy kevésbé gáz 20 gramm liszt mint 100 gramm liszt.
2014. ápr. 16. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Szerintem azért nem mindegy hogy 1-2 db-ot miből eszünk, mert minél nehezebb annál több benne a liszt a cukor, nem?
2014. ápr. 16. 11:30
 5/7 A kérdező kommentje:

Sokan mondják hogy diéta alatt kerülni kell a szénsavas ásvány vizet is.

Miért?

Hisz abban még édesítő szer sincs semmi aroma, semmi cukor.

2014. ápr. 16. 11:32
 6/7 anonim ***** válasza:

1 db kb 80-100 kcal, a recepttöl függöen. Ha néha egyet megeszel, attól nem lesz bajod.


Az meg teljesen mindegy, hogy buborékos vagy síma vizet iszol, ez csak mese, hoyg valamelyik is hízlalna.

2014. ápr. 16. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%

Én nem foglalkozom darabbal, tömegről van szó.


De a súlyproblémák betegségből adódnak, betegségek pedig minőségi jellemzők. A táplálkozásnak is a minősége számít, nem pedig az ételed tömege vagy darabszáma. A liszt az pedig liszt, a cukor az cukor. Amilyen hormonzavarokat okoznak, azt pedig sok ember látja a saját testén.

2014. ápr. 16. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!