Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Igaz a non-kalóriás dolog?

Igaz a non-kalóriás dolog?

Figyelt kérdés
arra vagyok kíváncsi hogy tényleg igaz-e az hogy bizonyos ,,non-kalóriás" ételektől nem lehet hízni?ezt hallottam a barackról,körtéről,almáról stb.

#alma #barack #körte #non-kalória
2012. dec. 15. 20:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Biológiailag lehetetlen, 2 átlagos alma még mindig 100 kcal
2012. dec. 15. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Körte ch tartalma duplája az almáénak amúgy...

De sztem egyáltalán nincs ennek valóságalapja.

2012. dec. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt úgy gondolták, hogy ezekből rengeteget kéne ahhoz enni, hogy elhízz. Almától, mandarintól, meg hasonló gyümölcsöktől még senki sem hízott el. :)
2012. dec. 15. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
100%

Amiben biztos nincs kalória:

-beton

-Levegő

-fény (ebben nem vagyok biztos elvileg vannak fényevők)


De a legjobb ha levegőt se veszel a végén még belélegzel egy mangalicát vagy valami...

2012. dec. 15. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Vannak olyan (normális) ételek, amikből hiába eszel sokat, nem tudsz elhízni velük.

Húsok, zöldségek..


A gyümölcsöket ilyen szempontból felejtsd is el, nem kell egy nap sok gyümölcs, a gyümölcscukor a májban zsírként raktározódik.

2012. dec. 15. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
és most megszegem a szabályzatod új kommentbeli kérdéssel de amiket említettetek hogy nem nagyon lehet tőlük hízni, mik azok?
2012. dec. 16. 08:32
 7/15 A kérdező kommentje:
ja és köszönöm a válaszokat:D
2012. dec. 16. 08:32
 8/15 anonim ***** válasza:

A gyümölcs hizlal, de a vaj nem.Kb ez lenne a logikája.

Mellékesen nem hallottatok még a thermogenikus hatásról? Mert mindenki azt kántálja hogy a gyümölcs hizlal mégis tartom a súlyom napi 4ezer+ kalória mellett... hmm, érdekes.


És nem a felesleges glucose raktározódik a szerveidben hanem a zsír, csak egy kis felvilágosításképpen.A felesleges fehérjét pedig a szervezetnek kell semlegesítenie a kálcium kivonásával a csontokból majd a vese segít kiüríteni folyadék formájában.Vagyis ha csak fehérjét eszel éhezel.Csak legvégső esetben fogja felhasználni a szervezeted.Alapból Glucose-t használ energiaforrásként az agyad, szerintem ez mindent elárul.


Mutass be EGY embernek aki csak a gyümölcsevéstől hízott el és komolyan utalok neked Paypal-en 50.000Ft-ot kérdés nélkül.

2012. dec. 16. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Glükózt termel a májunk, az agynak, a vörösvértesteknek.. ÉS?

Fehérjéből és zsírokból állítjuk elő a szőlőcukrot, nem pedig megesszük.


Az nem tudományosan korrekt megfogalmazás, hogy valaki gyümölcsöktől hízott el. Nem, egy táplálkozás és életmódtól hízott el mindenki, ebben a sok szénhidrát, a pajzsmirigy problémákat okozó glutén, az inzulin rezisztenciát, metabolikus szindrómát kialakító tejtermékek, túlzott fruktóz bevitel (feldolgozott ételekből, kristálycukorból, gyümölcsökből) mind mind hozzájárul.

2012. dec. 16. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Jajj, húzz már innen a hülyeségeiddel!
2012. dec. 16. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!