Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan váltsak januártól...

Hogyan váltsak januártól kezdve életmódot?

Figyelt kérdés

2013. dec. 19. 17:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
54%

Sehogy. Újévtől, jövő hétfőtől, következő évezredtől nem lehet.


Úgy lehet, hogy munka után elmész edzeni, és normális ételt eszel. Most lehet, eleve mindig MOST van, a jövő csak fikció, fölösleges (és az esetedben nem sikeres) gondolkodni rajta. :)

2013. dec. 19. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Szerintem nem értetted meg a kérdést.
2013. dec. 19. 17:56
 3/13 anonim ***** válasza:
65%
Inkább te nem érted az életmódváltoztatás lényegét, kedves kérdező. Az elsőnek teljesen igaza van, ha már halogatod, hogy majd januártól, majd ekkor, majd akkor, abból nem lesz semmi. Ha komolyan gondolnád, akkor most ebben a pillanatban elkezdenéd.
2013. dec. 19. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Másképpen kell élned, mint eddig! Milyen életmódot éltél eddig? Ha eddig egészségesen éltél, akkor kezdj el dohányozni, inni, egyél sok diétás-műanyag félkész ételt, sok csokit!
2013. dec. 19. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%

Persze hogy nem értjük egymást, halál más rezgéssíkban gondolkodunk, és leírtál egy kérdést amit 6féleképpen lehet értelmezni.


De te meg a választ nem akarod megérteni, holott.. teljesen használható, gyakorlatias tanács :)

2013. dec. 19. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Én értem, hogy miért mondjátok. De miért vagytok abban biztosak, hogy januárban is azt fogom mondani, hogy majd holnaptól stb.? Szóval akkor úgy kérdezem, hogy hogy kell életmódot váltani? Az egészséges tápl+mozgás általi fogyás lenne a cél. De hogy kezdjek neki? Fokozatosan stb.?
2013. dec. 19. 18:25
 7/13 anonim ***** válasza:
46%

Nem kell fokozatosan kezdeni, ha mától (vacsorától) kezdve csak húst és zöldséget ennél, akkor már a héten, hétvégén elkezdene gyógyulni a szervezeted, fogyni kezdenél..


Ha fokozatosan kezdesz, akkor fokozatosan indulna be a fogyás, pozitív hatások.


Ha tudsz, ne csak erősítést csinálj edzésnek (bár az jó alap) hanem Taichizz. Kell a komplex mozgás, nem a fogyáshoz.. de jót tesz.

2013. dec. 19. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
83%

Tényleg ne januártól kezd - úgyis olyan tömeg lesz minden sportolásra alkalmas helyen, hogy csak na. De a kevésbé kitartóak február végére vagy márciusra "kikopnak". :P


Kezd most. Vagy 26-án, akkor úgyis többletmotivációt tud adni ha az 5 kiló bejgli elfogyasztása után ráállsz a mérlegre. :D

2013. dec. 19. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Hát megzabállak titeket... :D
2013. dec. 19. 18:58
 10/13 anonim ***** válasza:

Jajj, hát adnék én rendes választ is, de nem tudok. Itt ülök a gép előtt, a cégnél leállás van, közben tanulok mert szombaton megyek vizsgázni, egyik kezemmel a szaloncukrot tolom az arcomba (pedig megfogadtam hogy nem bontom ki a hétvégéig), a másikkal meg pötyögök - és én adjak tanácsot?


Csak jöttem okoskodni, mert hiányzik a szociális interakció így hétköznap, amikor még minden ismerős dolgozik én meg már nem. :P

2013. dec. 19. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!