Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Januar ota dietazom+2hete...

Januar ota dietazom+2hete cardiozom is napi 30 percet miert nem fogyok? Nincs kenyer liszt cukor, mas ezek elhagyasaval is ledob tobb kgot velem mi a baj? Kezdem feladni

Figyelt kérdés
95 kg vok 164 cm no, a focus t25 ot csinalom...nem minden reszet nert gerinc servem van. Altalaban reggeli 1-2 abonett szalamival retek, t: naturjighurt zabpehellyel, e:salatak zoldsegek grill hussal, uzsi vagy abonett v alma, v: virsli magaba savanyusaggal
2014. febr. 9. 22:46
 1/5 anonim válasza:

Szerintem még ne add fel,állítólag 3 hónap után van látható változás(szerintem ugyan ez nem minden esetben igaz de....)

Csináld és csak 3 hónap után állj mérlegre,ha nagyon várod a fogyást és minden nap ráállsz a mérlegre,nehezebb...mert..

2014. febr. 9. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Centiben mérd, ne kilókban, úgy lehet, hogy már láttszik.
2014. febr. 10. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
95 kg-os vok vagy?
2014. febr. 10. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

nem írtál kalóriát,de szerintem esélyes egy pajzsmirigy alul működés.

heti 2xfél óra jóga úszás és napi 3x5 perc gyertya póz tartás.

ezek erősen serkentik a pajzsmirigyet.

2014. febr. 10. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Kalóriát is számolsz?

Mert lehet, hogy amit te kevésnek gondolsz, valójában nem is kevés, hanem pont annyi, hogy a tested fenntartsa a mostani súlyod.

2014. febr. 10. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!