Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit változtatnátok az étrendem...

Mit változtatnátok az étrendemen? Fogyhatok ezzel?

Figyelt kérdés

Reggeli: 1db zsömle 1 szelet sonkával

Tízórai: Jó reggelt, (erdei gyümölcs)

Ebéd: Csirkemell + tészta (kevés tészta!)

Uzsonna: 1db barack

Vacsora: joghurt

+ sokat iszok, leginkább zöld teát. (cukor nélkül)


Most kezdtem el járni spinningre. Szeretnék hetente 3x menni de anyum azt mondta hogy csak 1x mert szerinte nagy lesz tőle vádlim. Ez igaz?

Mellette tornázok itthon 1 órát de van amikor másfél órát.

Legalább 10 kg-t szeretnék fogyni.

Írjátok le, hogy pl az étrendet hogy változtatnátok meg vagy a sportolást.


166 cm,68kg,14L


2013. szept. 3. 14:47
 1/6 anonim ***** válasza:

Kevesebb glutént (semennyit) és több zöldséget (sokkal többet, tekintve, hogy a mintanapodban zéró van) ennék.

A vádlin nem aggódnék, az izomfejlődés lassú dolog, s kegyetlenül nehéz lenne egy túlizmozott vádli kialakítása, főleg egy lánynak. Semmi baj nincs egy normálisan izmos vádlival. De ha túl nagy lenne, még mindig abbahagyhatnád és lemenne, de ez nem fog előfordulni (sose értem, amikor lányok vagy jelen esetben lányok anyja fél, hogy jajjjj hipphopp hatalmas izmok nőnek némi edzéstől, ez akkora butaság).

2013. szept. 3. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen igazad van! :) Köszönöm szépen a választ.
2013. szept. 3. 15:06
 3/6 anonim ***** válasza:
Reggeli zsemle helyett zöldség(pl.:paradicsom paprika),sonkából mehet több is,tízóraira gyümölcs jó,ebéd csirkemell mellé inkább zöldség(pl.:párolt répa borsó kis rizzsel,), uzsonna jó.Nem tudom hogy állsz a fehérjével én vennék a helyedben és edzés után valamint vacsorára azt vinnék be.Zöld teát meg inkább váltsd le vízre,és talán egy multivitamin se ártana...Sok sikert kívánok!
2013. szept. 3. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A zöld teával szerintem nincs baj, fehérjepor pedig felesleges, ha ételből beviszi a szükséges mennyiséget. Mivel eszik húst, ezt elég könnyű feladatnak tűnik...
2013. szept. 3. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ez*
2013. szept. 3. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Reggelire teljes kiőrlésű zsemle, 1 db főtt tojás, sonka és paradicsom, paprika, uborka szóval ami van otthon zöldség.

Tízórai nem jó reggelt, helyette gyümölcs

Ebédre csirkemell jó, de inkább rizs a tészta helyett és zöldség

uzsonna barack vagy joghurt

vacsorára túró vagy hal vagy hús zöldségekkel

2013. szept. 4. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!