Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Pontoznátok 10-es skálán a...

Pontoznátok 10-es skálán a tegnapi étkezéseim?

Figyelt kérdés

Reggeli: kókusztejben zab, egy alma

Tízórai: kakaó*, egy marék mandula

Ebéd: tojásleves, halfilé, cukkini, rizs, paradicsom

Uzsonna: csoki**

Vacsora: párolt gombás, brokkolis, pulykamellsonkás sálata


Kakaó: keserű holland kakaópor + víz + xilit

Csoki: házi, kokuszolaj + keserű holland kakaópor + xilit + mogyoró


2014. jan. 14. 12:07
 1/6 anonim ***** válasza:

6-7 körül. Sok jó pont van benne szerintem.


Azt nem értem, hogy miért használsz xilitet a kakaóba cukor helyett, ha amúgy zabot és rizst meg eszel?


De nyilván ezzel csökkented a szénhidrát beviteledet, nagyjából értem én. Szerintem jó ez, és ha rizs + zabevés mellett is tudsz fogyni, akkor meg főleg nem rossz :)

2014. jan. 14. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Reggeli teljesen jó.

Tízóraira a kakaó felesleges.

Edéd teljesen jó.

Uzsonnára csoki felesleges.

Vacsora jó.


Összességében meg kevés.


6 pont

2014. jan. 14. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Mert a zab és a rizs jó szenhidrat, gluténmentes és mivel kondizok ezért tanácsos egy kis ch-t bevinnem :) a cukor meg rossz ch
2014. jan. 14. 12:15
 4/6 anonim ***** válasza:
0%

Bocsi, elírtam, inkább 7, vagy 7-8.


Gluténmentes: 2 pont

Tejmentes: 2 pont

így indul.


Adalékanyagmentes, itt jön be a képbe a pulykamellsonka, ami valamennyire kétes, ezért nem mondanám hogy 8 pont, de azért ez tényleg elég jó.


Nálam a rizs és a zab húzza le, megmondom őszintén. DE én sem eszem jobban... gratulálok!

2014. jan. 14. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%

Nem igazán, a rizs és a zab (keményítő) nem igazán jobb mint a kristálycukor. Nincs ok amiért szét tudnánk választani.


Tuladjonképpen kondi edzés után, ha izmosodni akarsz akkor gyors szénhidrátnak még mehetne is valamennyi cukor (úú, tudom hogy ez elég furin hangzik), az anabolikus kapu kihasználása miatt.


VISZONT ha meg nem érdekel annyira az izomfejlődés, akkor csak a kondizás ténye miatt még nem kell délelőtti keményítő. Tehát ez csak ilyen megszokás dolog igazából, de az erőedzéseket is szokás csinálni keményítőforrás nélkül. Már ha valaki akarja, szóval nincs olyan, hogy akkor kell a zab vagy a rizs. Én mondjuk egyszerűség ű

miatt eszem, de hát magamnak sem adnék 10 pontot (8-at se)


:)

Tápi

2014. jan. 14. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 dr filippo ongaro ***** válasza:
5 pont
2014. jan. 14. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!