Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Mit éreztek miután lefogytatok...

Mit éreztek miután lefogytatok testileg?

Figyelt kérdés
Felszabadultabbak letettek,üdébek, fürgébbek, frissebbek, gyorsabbak?

2014. máj. 26. 07:11
 1/9 Bukor Peti válasza:
100%
én felszabadultabbnak érzem magam
2014. máj. 26. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Első, hány kilótól szabadultál meg és mennyi idő alatt?
2014. máj. 26. 07:34
 3/9 anonim válasza:
100%

Én 20 kg-ot adtam le fél év alatt: durva diéta+futás, úszással: 158 cm és 65 kg voltam, most vagyok 158 cm és 44 kg. (nekem a cicijeim a nehezek, nagyok)


Én azt érzem, hogy gyönyörű vagyok, minden ruha jól áll rajtam. Könnyebben viselem magam, valahogy, a melegben is. Izzadok, mint a disznó, de valahogy mégsem ciki:D


És belül ugyanúgy kövér lány maradtam, lelkileg nem "fogytam le", ha úgy vesszük.

2014. máj. 26. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Boldog voltam, és büszke. Életemben először szépnek láttam magam, és elégedett voltam.
2014. máj. 26. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Belekerültem egy ördögi körbe sajnos. Világ életemben duci kislány voltam, általános suliban mindenki csúfolt. Aztán 14 lehettem mikor elhatároztam, hogy változtatok. 2 hónap alatt kemény diétával és mozgással 75 kilóról lefogytam 63 kilóra. Élveztem, hogy mindenki dicsér és már a fiúk is megfordultak utánam. Aztán szép lassan csúsztak vissza rám a kilók. 17 évesen azt vettem észre, hogy a mérleg 80 kilót mutat alattam. Ismét elkezdtem fogyózni keményen. Volt, hogy napokig csak 3 db almát ettem egész nap vagy 1-1 szelet pirítóst, de minden este eljártam 1,5 órát futni. Ennek az lett az eredménye, hogy 1 év leforgása alatt betegre sanyargattam magam. Összeszűkült a gyomrom, ha egy kicsivel többet ettem azonnal visszajött. Akkor 178 centihez voltam alig 55 kiló és a folyamatos rosszullétek miatt ez tovább csökkent. Hullott a hajam, sápadt voltam, a szemeim alatt hatalmas sötét színű karikák voltak. Folyton fáradt voltam, semmihez nem volt kedvem. Testképzavaros lettem, folyton kövérnek láttam magam. Sajnos gyógyszert kellett szednem, mivel megállapították, hogy kezdődő gyomorfekélyem van. Beláttam, hogy ez így nem mehet tovább, úgyhogy minden erőmmel azon voltam, hogy ismét egészségesen nézzek ki. Kezdtem összeszedni magam és mára jutottam el odáig, hogy 180 centis magasságomhoz vagyok 65 kiló. Nem fogyókúrázok már, csupán egészségesen étkezek és heti 5x eljárok konditerembe. Most már elégedett vagyok magammal, szép formás testem lett az edzéstől, nem vagyok se sovány se kövér,hanem pont jó. :) De legbelül mindig az duci kislány vagyok, akit folyton csúfoltak. De soha többet nem akarok beleesni ebbe az ördögi körbe! Lehet, hogy elfáradok edzések végére, lehet sokszor unalmas annyi zöldséget és gyümölcsöt enni, de megéri! Többet ér az egészség, minthogy betegre sanyargassuk magunkat! :)


21/L

2014. máj. 26. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Mi közöd Tőle ***** válasza:
Én eléggé szexinek, férfiasnak érzem magam. Belül is elfogytam. Hogy a viharban ne lehetne agyban is belátni, hogy le van fogyva az ember? Talán a karmám nem fogyott le még teljesen. Alapjaiban véve talán több molett hölgy bámul meg az utcán, mint normál súlyú, vagy karcsú hölgy.
2014. máj. 26. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én azt hittem, hogy olyan lesz mint amilyet flettem említettek....de nem!

Én egyfolytában azóta azon izgulok, hogy nehogy egy dekát is hízzak. Hogy mit egyek, hogy mit ne egyek, hogy mennyit mozogjak... ahjj. Azelőtt lehet volt rajtam egy kis felesleg, de sokkal jobb barátja voltam önmagamnak, mint most. Úgy érzem ez nem én vagyok, csak valaki, akinek a legfontosabb az lett, hogy hogy néz ki. Nem tudom, hogyan lehet ebből kikerülni.

2014. máj. 26. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát én lassan fogytam le.. Egy év alatt ment le 6 kg, de formásodtam is. Felszabadult vagyok, megszerettem a sportot, elégedett vagyok magammal, a legdivatosabb ruhák is jól mutatnak rajtam, bátran rámerek mosolyogni bármelyik férfira, merek flörtölni, büszke vagyok magamra. De. Nálam is ott van, az, amit előttem említett már valaki, hogy sokkal többet aggódom azon, hogy mit eszek, míg korábban egyáltalán nem foglalkoztam ezzel. Úgy gondolom azonban, hogy az előtte lévő felsorolt dolgok bőven megérik azt, hogy aggódjak az étrendem miatt. A kérdésed után felsoroltak, mind igazak.:)
2014. máj. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Büszke voltam és élveztem, hogy, ha megtetszik egy ruha, biztos van a méretemben és nem azt az egy farmert kell megvenni, ami egész véletlen rám jött a boltban.

Ugyanakkor nekem is ott van az aggódás a másik oldalon, hogy visszahízok. Sajnos egész életemben figyelnem kell az étkezésre és a mozgásra ahhoz, hogy ne legyek kövér és ebbe nagyon bele tudok néha fáradni :(

2014. máj. 27. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!