Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Csajok, akik lefogytatok,...

Csajok, akik lefogytatok, mennyiszer és miket esztek egy nap?

Figyelt kérdés

1.Súly és magasság?

2. leírnátok így légyszi? Reggeli: 2 szelet pirítós zöldséggel, tízórai: 2 db alma stb

3. Mennyiszer esztek édességet, zsíros kaját? heti 1-2 vagy többször is?


Sportoltok még ugye?


2012. aug. 22. 09:16
 1/5 anonim ***** válasza:

Eddig 27 kg-ot fogytam, de van még kb. 15!

Reggel eszem rendesen, egy vagy két szele t.kiörlésű kenyér felvágottal, zöldséggel!

10 körül egy alma, vagy egy répa, esetleg joghurt!

Délben eszek mindent, csak köret nélkül!

4-5 körül mondjuk egy kis dinnyét!

Vacsira van,hogy körözöttet egy pár szelet felvágottal, vagy egy adag sajtot paradicsommal!

Figyelek rá,hogy legalább 2-3 liter folyadékot igyak és hetente 4-szer sportolok!

2012. aug. 22. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi, hogy írtál!


Súlytartókra lennék kíváncsi. :)

2012. aug. 22. 12:22
 3/5 anonim ***** válasza:

A súlyom is így fogom tartani!:)

Sok különbség nincs!

Most csak azért mert nem akarok fogyni, nyilván nem állok neki zabálni és sportolni is ugyanúgy fogok!

2012. aug. 22. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

1. 160 cm, 53 kg (2 éve fogytam le 20 kg-ot, azóta is oda figyelek, hogy mit mivel eszek, és hogy mennyit. Rám teljesen igaz, hogy életmódot váltottam.)

2. R: teljeskörűségű tönkölybúza kenyér, vagy reform kenyér,(kenyérből 2 szelet) vagy abonett(5 szelet) hozzá sajt, sok zöldség (idény zöldségek) sajt, normálisabbnak mondható felvágott pl.: csirkemell sonka, vagy pulyka.

T: nincs

E: Legtöbbször fehér húst eszem salátával, ami tartalmaz uborkát, paradicsomot, paprikát, olívabogyót, petrezselymet, őrölt lenmagot. 200 gramm szokott lenni a hús, de nem dramatizálom túl, ha még kívánom, és meg eszek még plusz ba egy-két falatot. Előfordul, hogy tésztát eszem, ilyenkor bio teljeskeőrlésűt próbálok fogyasztani, vagy durumtésztát, szeretem hozzá a szószos dolgokat, de kötelező mellé zöldséget enni:D

U: nincs

V: nincs (5 után már nem eszek)


Akkor eszem édességet mikor megkívánom, ez heti 2-3 alkalmat jelent de szerencsére betudom tartani a mértéket, tudom, hogy hol a határ. Zsíros ételeket akkor fogyasztok, mikor családi összejövetel van, és pörköltet, vagy más nehezebb ételt készítenek. Ilyenkor nem eszek hozzá köretet, hanem zöldséget.


Sportolni nem hivatásszerűen, de hetente sokszor kerékpározom, vizísíelek, úszom, ha csak tehetem, egy szó mint száz: nem vagyok többé lusta ember:D

2012. aug. 22. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Pontatlanságokért bocsánatot kérek, későn vettem észre!
2012. aug. 22. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!