Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nektek miben változott meg az...

Nektek miben változott meg az életetek miután lefogytatok 20+ kilót?

Figyelt kérdés
Én sajnos soha nem voltam normál alakú, és ezért el se tudom képzelni hogy milyen lehet, illetve lesz. Nehéz elképzelnem magamat jó alakkal a mindennapokban. Ez hátráltat is a fogyókúrában, mert néha úgy érzem, hogy valami lehetetlen álomért harcolok.
2013. jan. 17. 12:19
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia! Gondolom a pozitív oldalát könnyű elképzelni (pl vannak ruhák a méretedben -nekem nem voltak, mersz felvenni bikinit, jobban megnéznek a ffiak, nyíltabb leszel, megy az edzés, stb). De van negatív oldala is, én ugyanannak az embernek láttam magam belülről, mint aki 35 kilóval többel voltam, és hamisnak éreztem az embereket, hogy eddig kerültek, most meg óránként csöng a mobilom. Nehezebb így értékes kapcsolatokat kialakítani, ezzel a háttérrel, nekem legalábbis. Meg elvesztettem baráti kapcsolatokat (amellett jöttek újak). Volt két barátnőm, előtte azt hittem, jóban-rosszban együtt, de amikor én is csinos lettem, elkezdtek versengeni velem, már nem volt ugyanaz. Ilyenekre is felkészülhetsz, az éremnek mindig 2 oldala van, a jó mellé kapsz egy adag rosszat is.
2013. jan. 17. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igazából semmi nem változott,csak annyi hogy vékonyabb lettem. A vérnyomásom ugyanolyan magas,tehát hülyeség hogy csak a kövér embereknek lehet magas... Ennyi:D
2013. jan. 17. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
32 kg-ot fogytam (eddig). Még kellene vagy 20, de jó úton haladok, úgy érzem. Idegenek megdícsérnek, bókolnak. A férjem tkp. észre se vette, neki ugyanaz a kövér, randa nő vagyok, mint 100 kilósan. Múltkor negatív megjegyzést tett az alakomra, én meg emlékeztettem rá, hogy már 70 kg alá letornáztam magam, erre közölte, hogy max. 5-6 kilóval vagyok kevesebb.
2013. jan. 17. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Kedves utolsó!megirnád hogy mivel mennyi idő alatt fogytál 70re?és gratulálok!
2013. jan. 17. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Harmadik vagyok. Az első 20 kg elég gyorsan, 3-4 hónap alatt leugrott, aztán kicsit megállt a dolog, stagnált kicsit, azóta lassan, de biztosan lemegy havi kb. 2 kg. Egy éve fogyózom konkrétan.
2013. jan. 17. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Ha más nem privibe megirnád mit ettél,mit sportoltál stb.én is 100rol indulok,már 3hete csinálom kökeményen,de semmi.valamit biztos roszul csinálok.elöre is köszi :-)
2013. jan. 17. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem konkrétan kiürült a szekrényem, keresztanyámhoz vándorolt az összes holmim 25 kg fogyás után. A közérzetem sokkal jobb és örömmel sportolok. Láttam néhány emberen, hogy majd megpukkadnak dühünkben, hogy "állandóan" eszem (napi 5-7x) és fogyok. A legnagyobb örömöm az, hogy megtanultam hogyan működik a testem, tudom mit, miért eszem és nem parázok némi édességtől és tudom mit jelent a mértékletesség. Alapvetően más ember nem lettem, csak kisebb lett a karosszériám. :) Egyetlen problémám, hogy még nem szoktam meg maradéktalanul az új külsőm és nem hiszem el, hogy jó lehet rám a kisebb ruha. Ez vmilyen szintű testképzavar lehet, de édes kís, hidd el! :) Vágjál bele, nem fogod megbánni!
2013. jan. 17. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

egyszer egy betegség miatt fogytam majdnem ennyit.

feküdtem majdnem egész nap,nem tudtam edzeni,mozogni is alig,akkor meg elmegy az étvágyam,úgyhogy leépültem.

egy két ember mondta csak,hogy sovány az arcom,de ennyi.

helyrejöttem és visszaszereztem az izmaim,ma már a régi vagyok.

a motivációs rész béli problémád meg abból adódhat,hogy nincs pontos célkitűzésed.

mert az hú jó alak az csak annyit mutat,hogy másoknak akarsz elsősorban megfelelni,nem magadnak és az egészséges életnek.

mert ha lenne célkitűzés,akkor csak annyi a dolgod,hogy ugyanazt edzed és ugyanazt eszed,mint az ideál és előbb-utóbb meglesz az amit akarsz.

a sportra koncentrálj elsősorban,jegyzeteld a fejlődést,a teljesítményt.

szóval a funkcionális haszonért,a megszerzett képességekért,a mozgás öröméért,az egészségedért edz,ne holmi kinézetért.

az csak egy kellemes melléktermék,nem a cél maga.

a rendszeres sport által kialakult önfegyelem nélkül meg amúgy sincs sem az önfegyelem egy diétához,sem a motiváció ,sem a pontos cél.

2013. jan. 18. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!