Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ti láttátok magatokon, mielőtt...

Ti láttátok magatokon, mielőtt lefogytatok, hogy mennyire meg vagytok hízva?

Figyelt kérdés

Én most nézem a tavalyi képeket és nem jön hogy elhiggyem, hogy olyan kövér voltam, észre se vettem akkor. Persze, tudtam, hogy meghíztam, de nem tűnt fel, hogy annyira kövér vagyok, csak most látom, hogy fogytam 12 kilót(még egy 10es hátra van)

Ti észrevetettétek magatokon? Vagy csak utána?


2012. jún. 3. 10:49
 1/2 anonim ***** válasza:
nekem nem tűnt fel annyira, mert csak az alsó részekre híztam, a fejem pl nem volt hájas. az tette be a kaput amikor ráálltam a mérlegre és kiderült hogy 74 kg vagyok... de csak így visszanézve a képeket, most látom hogy milyen széles és abszolút túlsúlyos voltam.
2012. jún. 3. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
ez nagyon érdekes, nekem sem tűnt fel akkor, csak utána amikor képeken láttam. Pont ezért félek kicsit hogy most sem szép még az alakom
2012. jún. 3. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!