Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Ha valaki diétázik és sportol...

Ha valaki diétázik és sportol mégsem mozdul a combjáról és a seggéről a zsír akkor ez mitől van?

Figyelt kérdés
Mindenhonnét megy le a zsír felső test és térdtől lefelé de középütt marad, miért?

2014. máj. 28. 09:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
54%

Olyan alkat, hogy csak a koporsóban lesz ott vékonyabb. Körte.


40 kilósan, amikor már mindenhol csonti voltam, még akkor is akkora combom volt, mint másnak 20 kiló felesleggel.

2014. máj. 28. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Onnan is megy,csak nem veszed észre annyira, mert ott van a legtöbb. Onnan fog a legkésőbb lemenni.
2014. máj. 28. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Ha nekem ezek szerint körte alakom van akkor soha nem érem el azt az időszakot hogy ne érjen össze a combom és esetleg 1-2 cm-es hézag legyen a lábaim közt?

Most 160 cm és 65 kiló vagyok.

2014. máj. 28. 09:24
 4/11 anonim ***** válasza:

Azért 160-hoz 65 kilósan ezt kijelenteni... elég meredek.


Ugyanakkor tény, hogy genetika, hogy kinek ér össze és kinek nem és EZ nem (csak) azzal függ össze, hogy kinek mennyi a zsír rajta. Összeérhet úgy is, ha semmi zsír nincs rajta.

Nem csak a körte alkatúaknak érhet össze. És körte alkattal sem mindenkinek ér össze.

A csípő szélességétől és a combcsontok távolságától függ.

2014. máj. 28. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Hány kilónak kéne lennem a 160 centimhez képest elég zsíros fajta vagyok.
2014. máj. 28. 09:54
 6/11 anonim ***** válasza:

Én 158-hoz 51 vagyok, de én inkább az izmos fajta, mint a zsíros. Az izom pedig többet "nyom".

Akin több a zsír, az kevesebb kilót "engedhet meg magának", hogy egészségesnek számítson.


[link]


De a legjobb lenne, ha megnézetnéd valahol a testzsírszázalékodat, az sokkal inkább mérvadó!

Bizonyos mérlegek is meg tudják becsülni, de akár ezt a kalkulátort is kipróbálhatod:

[link]

2014. máj. 28. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Mi közöd Tőle ***** válasza:
160 centihez a 65 kilóval még nem vagy igazán karcsúnak nevezhető. Még hátravan 10-15 kiló fogyás, hogy bomba alakod legyen. Egyél minél több fehérjét, (Lehetőleg húsból, esetleg táp kiegből, bár én ez utóbbiban nem nagyon hiszek. Tejet és a belőle készült cuccokat érdemes elkerülni) akkor megmaradnak az izmaid és jól fogsz kinézni.
2014. máj. 28. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Uhh ez a kalkulátor nagyon jó,kösziiiii:)
2014. máj. 28. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
65%

Nem fogod elérni azt, hogy ne érjen földig a lábad, és azt sem hogy ne érjenek össze a combjaid.


Késekkel persze mindent meg lehet oldani, de szerencsére nem kell hogy beteges és egészségtelen vágyaid legyenek a testeddel kapcsolatban, elég ha edzel és jól eszel, és akkor jó alakod lesz. Repülni persze nem fogsz tudni, a lábaid is össze fognak érni hiszen korlátozott tér részben térfogattal rendelkező végtagokról van szó..

2014. máj. 28. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Biztos csalsz :D
2014. máj. 30. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!