Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Nagyon rossz az étrendem?

Nagyon rossz az étrendem?

Figyelt kérdés

Reggeli:

1 vékony szelet teljes kiőrlésű kenyér

2 szelet csirkemell sonka

Szarvasi Mozzarella Mini Light 5 db (olyan kis golyó)

Vöröshagyma

Koktélparadicsom (6 db)

Kígyóuborka


Tízórai:

2 db Nektarin


Ebéd:

Sült tarja (1 közepes szelet)

Fél adag barna rizs

Káposztás savanyúság


Uzsonna:

Mézes zserbó (1 kis szelet)

fél alma


Vacsorára egy kis húst fogok enni salátával (fél paradicsom, kb 80 g uborka, rukkola, fejessaláta)


172 centi vagyok, 53 kiló



2014. jún. 1. 15:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Igen, az étrended nagyon rossz.
2014. jún. 1. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem túl sok a szénhidrát, kevés a fehérje, zsír és a vitaminok, ásványi anyagok.


Konkrétan azért mert alig eszel húst, kevés a zöldség de közben rizst, lisztet (pirítós) és süteményt eszel.


Persze így is fogyhatsz, csak általában ha ránézek az emberekre, mégis azt látom hogy ez nem nagyon jön be, már a többségnek.

2014. jún. 1. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

zserbó helyett inkább egyél zöldséget vagy fehérjét, úgy oké


nem tudom, hogy az első kettőnek mi nem tetszik, ebben nincs túl sok CH


max még a tarja helyett inkább csirkemell

2014. jún. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
63%

teljes kiőrlésű kenyér - ez tömény szénhidrát, de semmi értelmes vagy hasznos nincs benne


csirkemell sonka - a csirkének nincs sonkája, az ilyen termékek .. eleve olyan hús ami NINCS is, mi lehet?


Mozzarella - tejtermék.. no mindegy, de ennek sincs sok értelme


barna rizs - ez is tömény szénhidrát és

Mézes zserbó - ez is csak szénhidrát.


Semmi bajunk nincs ezzel, csak ilyen kajákkal nem fogyni fog, hanem csoffadni. A fele értelmetlen keményítő, ami helyett tápláló ételt is ehetett volna. Persze fiataloknál ez még 'elmegy', építeni kell úgyis a szép új világrendet ahol mindenki beteg.

2014. jún. 1. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
63%
Amúgy is ez milyen étrend egy 53 kilós embernek, lehet én tévedek de simán több fehérje és zsír lenne ideális.
2014. jún. 1. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
ha a hús és a tejtermék neked nem fehérje, akkor mi az?
2014. jún. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A tejtermékek egyértelműen csak hátráltatják a fogyását, és nem arról volt szó hogy nem eszik elég fehérjét hanem arról, hogy fölösleges keményítőt és cukrot eszik amik helyett ehetne fehérjét vagy zsírt, amikkel jobban járna.
2014. jún. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

akkor fog az ember fogyni, ha kevesebb kalóriát visz be, mint amennyit felhasznál. ennyire egyszerű

ha ezt a kevés kalóriát sajtburgerből viszi be, akkor is fogyni fog

persze tény, hogy egészségtelen

2014. jún. 2. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Előző, az étrend minőségét kérdezték, nem a fogyást, amúgy ez nem ilyen egyszerű, a test nem számolgat és ennyi, sokat számít pl. az inzulinválasz és nyilván kismillió egyéb dolog.


Amúgy én se értettem, miért húzták le ennyire a kérdező étrendjét, vannak javítható pontok, de teljesen jó étkezések is. S ha rizst akar enni, mert mondjuk azzal lakik jól/érzi jól magát, hát tegye. Nem mindenki tud hússal és zöldséggel ellenni. Nem egy fogyókúrás elem, de a kérdezőnek úgysem lehet különösebb szüksége fogyásra, mégis visszafogottan fogyasztja. De tegyük fel, hogy fogyni akar valaki, s igaza van. Lehet, hogy egy kis rizs nehezít valamit, de ez az ő döntése s lehet, hogy ha elhagyná, akkor 2 nap múlva feladná az egészet, csak jobb így, nem? Mivel a kalóriatartalom szolidnak látszik, akad zöldség, fehérje, miegymás, azt mondom, félig jó irány, csak nem ártana tényleg odafigyelni a szénhidrátra, főleg a kenyérre és a zserbóra, hogy nem lehetne-e valami jobbra cserélni, illetve minél ritkábban enni. Ha nem, hát nem, talán majd később. Nem mindenki vált hirtelen életmódot s ha mégis, bármilyen jól is csinálja, sokan akkor is beleszólnak. Nem tudom, világos vagyok-e. Szeretem az építő kritikát, de túlzásnak tartom, amikor a bigott "táplálkozási kritikusok" mindent leszólnak, ami nem pont a saját aktuális véleményükkel vág egybe. Van, amikor valaki még hajlandó is lenne változtatni, de nincs meg a tudása, hogy hogyan. A társadalom és az élelmiszeripar annyira nem segít...

2014. jún. 2. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

de kedves utolsó ez ennyire egyszerű

hiába eszel csak húst és zöldséget, ha abból viszont két kilós adagokat.. egészséges kajától is lehet hízni

2014. jún. 2. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!