Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek nagyon rossz volt...

Szerintetek nagyon rossz volt a mai étrendem? Fogyózok.

Figyelt kérdés

16/L


reggelim: 2 pohár víz, jégsaláta, 2 retek, paradicsom, paprika, 2 főtt tojás fehérkéje, 60g pulykasonka

2 óra gyaloglás


tízórai(12 kor volt, mert nem otthon voltam)

3 db abonett, paprika, paradicsom, 30g pulykamellsonka, jégsaláta


ebéd:3 órakor

170g párolt csirkemell, párolt zöldséggel(karalábé, karfiól, brokkoli)

jégsaláta

fél óra futás és fél óra lépcsőgépezés

utoljára most ettem: 10g pulykamell sonkát


2014. ápr. 5. 19:00
 1/9 anonim ***** válasza:
ez szuper volt inkább.
2014. ápr. 5. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
akkor nem volt sok? kb. hány kcal lehetett?
2014. ápr. 5. 19:05
 3/9 anonim ***** válasza:
Éhenhaláshoz pont jó! Valami szénhidrátot vigyél be, ha mozogsz, mert ez így nem nagyon fog működni...
2014. ápr. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Kalóriát nézve szerintem kb. 600...
2014. ápr. 5. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nagyon rossz volt, a testnek ennél sokkal több zsírra és kalóriára van szüksége, de biztos van más hiány is. Főleg ennyi mozgás mellett nagyon kevés ez. A csirkében alig van kalória, a zöldségekben se sok... Ezt koplalásnak szokták nevezni errefelé.
2014. ápr. 5. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az alapanyagok jók, csak iszonyat kevés.
2014. ápr. 5. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Minden nap megkérdezed és minden nap leírjuk, hogy kevés, mit nem értesz? Koplalsz! Te anorexiás vagy!
2014. ápr. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
mivan?? most kérdezem meg előszőr te szerencsétlen.....
2014. ápr. 6. 08:41
 9/9 anonim ***** válasza:

Nagyon keveset eszel. Én reggel eszem 2-3 szelet teljes kiőrlésű toast kenyeret, felvágottal, sajttal, zöldségekkel (uborka, jégsali, retek, paprika, paradicsom, újhagyma, bármi ami van)

Ebédre mondjuk azt eszem ami egyébként van,amit főzök, mert nem akarok páromnak és külön magamnak főzni.Csak kevesebb mennyiséget, mondhatni gyerek adagot (fél adagot).

Viszont onnantól csak gyümölcs, víz, kefir, ilyesmik.

Tudom a gyümölcs is cukros, de nem egy kiló almát kell elképzelni, hanem max 2 db egész déltől estig, vagy maréknyi eper például.

Egy hónap alatt fogytam 4 kg. Ami szerintem nem olyan rossz. Ennél több nem volna egészséges.

2014. ápr. 6. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!