Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » 185 cm vagyok,92-93 kilorol...

Vadika92 kérdése:

185 cm vagyok,92-93 kilorol indultam most 84-85 vagyok, sportolok és kodizok is (heti 2 -3 szor ) 1700-2000 kalóriás étrend mellett akkor izmot nem veszítettem csak zsírt elvileg mégse látszik annyira tükörben (csak egy kicsit ) mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
2014. jún. 18. 23:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Magas a testzsír százalékod,ennyi. Ha jó az étrended és az edzésed meg a pihenés, akkor jönni fog az eredmény. Csak kitartás.
2014. jún. 19. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mert nem biztos hogy zsírt vesztesz. Mert kondizásnál nem kalóriát nézünk hanem makrótápanyagot számolunk. Tehát hogy mennyi fehérjét,szénhidrátot és zsírt tartalmaz az étrend szóval egyáltalán nem biztos hogy zsírt vesztesz csak.
2014. jún. 19. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat olyan 100 g fehérjét viszek be es soha nem lepem tul a megengedett szenhidralt es zsir mennyiseget ( szánolom minden nap a kalóriák mellett )
2014. jún. 19. 08:10
 4/4 anonim ***** válasza:

Mit értesz "megengedett" szénhidrát mennyiségen?


Szerintem a 100g fehérje kevés, testsúlykilogrammonként szoktak 2-3g-ot ajánlani.

2014. jún. 19. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!