Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Melyik sporttól lehet a...

Melyik sporttól lehet a legtöbbet fogyni?

Figyelt kérdés
mármint amit otthon is tudok csinálni,pl crossfit,ne olyan legyen hogy vadvizi evezés
2014. jún. 26. 18:47
 1/6 anonim válasza:
Én a focit hiszem.
2014. jún. 26. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Gyaloglás, kocogás, intervallum edzés.
2014. jún. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Crossfitet otthon is tudod csinálni? :O Hol laksz? Megyek oda :D Én azzal bajban lennék hogy vegyek egy power racket, pár KB meg DB van BB-re még bekéne ruházni. És akkor jönnének az egyéb crossfites finomságok :D
2014. jún. 26. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
a 3.válaszolónak üzenem,hogy ha van valami amin tusz húzózkodni,szék amie tudsz ugrani meg súlyzó akkor azt már lehet crossfitnek nevezni,persze ha nem sok pihenőt tartasz,lendületesen csinálod stb,nem csak drága edzőteremben lehet edzeni.
2014. jún. 26. 21:31
 5/6 anonim ***** válasza:
Ja ok, nekem a barbell guggolás, a clean a vállból nyomás barbellel, a kettlebell a swing/clean/snatch részei a jelenlegi edzéseimnek is. 3. voltam
2014. jún. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
insanity
2014. jún. 29. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!