Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Melyik az a fogyókúra/diéta...

Melyik az a fogyókúra/diéta amivel 1 hét alatt a legtöbbet tudok fogyni? És min. Mennyit?

Figyelt kérdés

Írnátok nekem ilyet, sürgős lenne?! Meg kicsit lazább gyakorlatokat is mondhattok (azért lazát mert egészségügyi okokból nem bírok sokat).

A cinikus, gúnyos kommenteket mellőzzük, köszönöm!:)


2013. júl. 28. 22:22
 1/6 anonim ***** válasza:
hány kilót akarsz leadni egy hét alatt?
2013. júl. 28. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Miért mindenki egy hét alatt akar lefogyni?

Egyébként egy hét alatt 0,5-1 kg az egészséges fogyás..ha nagy a felesleg, akkor max 2-3 kg, annál többet ne fogyj semmiképp, de nem tudom, hogy mennyit akarsz.

2013. júl. 28. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
most minek mondtad el neki mennyit fogyhat 1hét alatt-.- kíváncsi voltam mennyit ír le mert van olyan hülye, hogy azt írta volna 15kg-t szeretne leadni 1hét alatt...na akkor kegyetlenül beoltottam volna..., hogy tanuljon az estből és legközelebb ne 1héttel előtte kapjon észhez...
2013. júl. 28. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

semmiképpen sem 15 kg írtam volna..olyan 4, max 5-re gondoltam

kedves utolsó, írtam hogy cinikus, gúnyos kommentek kíméljenek..senki sem kíváncsi rád ha nem tudsz értelmeset mondani;)

fogyni pedig csak azért szeretnék mert a barátom egy hét múlva hazajön és felszedtem pár kilót (3-4et)..

2013. júl. 28. 22:43
 5/6 anonim ***** válasza:
akkor sem fogsz tudni lefogyni 3-4 kg-t értsd már meg... 1hét alatt max 2kilot tudsz fogyni úgy, hogy nem szédülsz és nem csúszol össze... 1hét alatt 100max 200kcal kalóriát vihetsz csak be(kb 2dl tejeskávé vagy 2dl tea vagy egy bögrés leves vagy 3max 4-alma egy nap) hogy 3kg-tól tudj megszabadulni de ha haza jön a barátod gondolom el mentek vacsizni/ebédelni tök mind1 kajálnod kell akkor mit fogsz mondani bocs nem vagyok éhes csak mert ha enni fogsz még ha kis adagot is egyből felpuffadsz és értelme nem lesz a koplalásnak 2hét alatt simán meg lenne az a 3-4 kiló úgy, hogy fel sem tűnne hogy diétáztál... de így csak védd a kis lelkedet és egyél egy kis nasit...szevasz...
2013. júl. 28. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
1 hét, max. 2 kiló!!!!!
2013. júl. 28. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!