Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mitől lehet a legtöbbet fogyni?

Mitől lehet a legtöbbet fogyni?

Figyelt kérdés

Milyen diéta?

Milyen sport? (lehetőleg ne csak 1et írjatok légyszi) [küzdő sportol edzésen át bármi]


Az a helyzet hogy doki rám ijesztett, hogy sürgősen fogyni kéne...

20 éves vagyok 185 cm és 120kg (kb)

Legalább szeretnék 100kg ra lefogyni


Lusták tevékenységét űztem sokáig itthon a gép előtt egész nap, de változtatni akarok de nem tudom hogy kezdjem...



2013. máj. 6. 16:40
 1/7 anonim válasza:
25%
nem ertek ehez de mindenkeppen valtoztass etrenden zoldseg gyumolcsok stb. ezeket egyel + rengeteget tornazz fuss,stb.:)
2013. máj. 6. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia!:)


Egyél rengeteg zöldséget és gyümölcsöt:) Ezeket még eheted: pároltzöldség,csirkemell tűzhelyen olajban sütve, saláták, joghurt, abonett, puffasztott rizs , virsli(de ne sokat, nem egészséges), ilyesmiket.

Sportnak mivel nem vagy vékony elöszőr a gyors sétát majd fokozatosan a kocogást ajánlanám.:) vagy hát esetleg járj el tornára és ott jól megmozgatnak.:)

Remélem segítettem

2013. máj. 6. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Teljes életmódváltással! Kerüld: cukros üdítők, édesség, nassikat, lisztes dolgokat tehát kenyér, pékárukat. Ami viszont ajánlott: csirkemell, zöldség, gyümölcs, zsírszegény túró, joghurt, húsok, hal.

Sportnak először is séta, majd lehet kocogni. De én inkább a tornát ajánlom, aerobik, bicikli akár szobai is.

Mivel eleinte nehéz lesz megállnod és hozzá szoknod az étrendhez,állíts össze egy tervet, hogy heti 1x-2x eszel csokit csak stb..és ahogy több erőd lesz,ezeket csökkentsd folyamatosan.

És amit ajánlok ne ÜLJ a gép előtt folyamatosan hanem járkálj a házon belül is.

Eleinte több kg is lemehet rólad,majd be fog lassulni a fogyás,de te csak folytasd tovább. www.kaloriabazis.hu itt tudod számolni a napi bevitt kalóriádat, regisztrálj majd állítsd be célt magadnak és csak be kell tartanod és mellette sportolni. Sok sikert!

2013. máj. 6. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Lemaradt: Kerüld még a tésztát és a krumplit. Rizst és virslit néha ehetsz. Húsokhoz, Halhoz inkább salátát egyél tehát zöldséget. Gyümölcsöt pedig próbáld délelőtt enni. :)
2013. máj. 6. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a tippeket
2013. máj. 6. 20:57
 6/7 anonim ***** válasza:

En is 120 kilo voltam 20 evesen, ma 88 vagyok es allitolag nem latszik rajtam, mert mostanaban sokat izmosodtam, bar ez meg mindig felesleg, de kilo es kilo kozott is van kulonseg.

Rengeteget setalok. Regen 2-4 km-rel kezdtem, fel-1 ora alatt. Ma mar csak bemelegitesre volna eleg. Ma mar 15-t is setalok akar.

Taplalkozas szempontjabol en drasztikusan valtottam, de ez senkinek sem kotelezo. (En vega lettem, de azert, mert en igy erzem jol magam. Senkinek sem kotelezo.) A fogyasom alatt figyeltem arra, hogy minosegi eteleket egyek, magas rost tartalom, minel alacsonyabb kaloriatartalom, minel kevesebb cukor, ha lehet inkabb 0. Ma mar eljutottam oda, hogy mire jo a glikemias index, es azt hasznalom. Illetve ujabban a feherjebevitelre is figyelek. Tovabba erdemes naponta 3-4 liter vizet is meginni. Soknak tunik, de ha orankent megiszol egy pohar vizet, az mar nem sok.

Ne akarj azonnal rengeteget fogyni. Vezetni is csak azert erdemes, hogy hanykilo vagy, hogy lasd, hogy jol csinalod-e, de mindennek megvan a sajat ritmusa. Az elejen konnyunek fog tunni, a vegere pedig le fog lassulni.

2013. máj. 7. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ja, es ne feledd, 80%-ban dieta, 20%-ban sport szamit a sikerhez.
2013. máj. 7. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!