Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tanácsot kérek, hogyan álljak...

Tanácsot kérek, hogyan álljak neki?

Figyelt kérdés

Fogyni szeretnék 10-15 kilót, 73 kiló vagyok 165 centihez, sosem voltam vékony, a családban senki sem az, de én szeretnék változtatni az alakomon. Sportolok rendszeresen, karatézok, de már egy hónapja nem volt edzés, és azóta nem is csináltam helyette mást, már 3 kilót híztam, csak azért mert az edzések elmaradtak.

Mit javasoltok, hogyan fogjak hozzá a fogyáshoz? Mivel nem komoly súlyfeleslegről van szó, úgy tervezem 3-4 hónap alatt le tudnám adni. Csak hogyan?


16/l



2014. jún. 27. 14:57
 1/4 Lipton. ***** válasza:
Diéta + valamilyen mozgás
2014. jún. 27. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Kezdj el kalóriákat számolni (erre a célra tudom ajánlani ezt az oldalt: [link] Nagyon sok minden le van írva, nekem sokat segített. :) ).

Kerüld a cukros, lisztes ételeket (semmi csoki, süti, kenyér vagy tészta), és a túl zsíros dolgokról is le kell mondani (lehetőség szerint ne olajban süsd, hanem párold az ételeket). Helyettük zöldséget és egészségesen elkészített húsokat egyél.

Sportolj valamit. A fogyáshoz megfelelő étrend és elegendő testmozgás is kell, csak a kettővel együtt lehet egészségesen fogyni. Végezd a karate edzéseket otthont (bár gondolom, egyedül nem olyan könnyű), vagy keress más sportot, amit szívesen végeznél. A lényeg, hogy mozogj! :)

2014. jún. 27. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
2es, köszönöm, ez az oldal jó. :)
2014. jún. 27. 15:34
 4/4 A kérdező kommentje:

Nagyjából három hét telt és, és 3,5-4 kilót fogytam, minden nap bicikliztem 30-40 kilómétert és elkezdődtek újra a karateedzések, azonkívül a kalóriabázison vezetem az étkezéseim.

Van egy olyan érzésem, hogy ez még csak víz ami eltűnik, és le fog lassulni a fogyás, jól gondolom? A heti egy kiló túl szép eredmény, valami itt nem stimmel.

2014. júl. 18. 12:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!