Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Ti szégyenlitek a barátotok...

Ti szégyenlitek a barátotok előtt ha van rajtatok súlyfelesleg?

Figyelt kérdés

Esetleg le mertek vetkőzni előtte?

Nem féltek hogy gusztustalannak talál titeket és megfutamodik?

Nem 50-60 kiló súlyfeleslegről beszélek legyen az 5-6 kiló csak ha rosszul helyezkedik el a testen.

Esetleg ha gátol a súlyfelesleg a menésben ha összeér a comb, rezeg a háj, vagy esetleg apró erek narancsbőr a seggen, combon.



2014. júl. 17. 09:58
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem te onbizalom hiannyal szenvedo elkeseredett embet lehetsz. nem CSAK a testem miatt kellettem neki,de azzal fogtam meg.
2014. júl. 17. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 VWXYZZS ***** válasza:
53%
Hát 5 kiló nem a világ vége. Gyakorlatilag 1 hónap intenzívebb diéta/edzés és szevasz. Szerintem ha valaki igazán szeret valakit akkor nem ezen fog múlni. Ezzel persze nem akarok buzdítani senkit arra, hogy legyen dagadt. Sőt! De ha egy kapcsolat ezen múlik akkor annyit is ér.
2014. júl. 17. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:

24/L vagyok és szerintem igaza van a 2.nak! Ha én odafigyelek magamra, akkor a partnerem se hanyagolja el magát!!!


Világ életemben sportoltam, figyelek az étkezésemre. Jó ideje nem élsportolok, de így is, igenis felkelek nap mint nap korábban, hogy kimenjek munka előtt a pályára futni, lépcsőzni akármi. Ha nem tenném és híznék, nem érezném jól magam a bőrömben. Ha nem érzem jól magam a bőrömben, akkor nem jó a kisugárzásom... Amúgy hogy lehet egy olyan kapcsolatban élni, ahol nem mersz levetkőzni a barátod előtt? Lehetetlen, hogy így például a szex élvezhető legyen!!!!!!!

2014. júl. 20. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

Nekem azt mondta még híznom kéne, így nincs probléma, de én látom magam a tükörben és tudom hogy fogynom kéne.

170cm vagyok és 59 kiló, de le akarok menni 55-re, mert pár hónapja még 55 voltam és az jobb volt. Már lassan lötyög a hasamon a háj és engem zavar, nem őt. Tehát én valahogy le fogok fogyni.

2014. júl. 22. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!